راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری 19 صفحه + doc

چكیده مقاله‌ حاضر چارچوبی برای تحلیل و دسته‌بندی ویژگی‌های طرح یك وب‌سایت در قالب ماتریسی از كاركردهای كسب‌‌وكارانه در برابر ارزش‌های مورد نظر مشتریان ارائه می‌كند این چارچوب زمینه‌ساز ایجاد طرحی برای یك وب‌سایت تجاری است كه كلیه‌ جنبه‌های دخیل در داد و ستد را شامل می‌شود

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 19

حجم فایل: 22 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری

چكیده:

مقاله‌ حاضر چارچوبی برای تحلیل و دسته‌بندی ویژگی‌های طرح یك وب‌سایت در قالب ماتریسی از كاركردهای كسب‌‌وكارانه در برابر ارزش‌های مورد نظر مشتریان- ارائه می‌كند. این چارچوب زمینه‌ساز ایجاد طرحی برای یك وب‌سایت تجاری است كه كلیه‌ جنبه‌های دخیل در داد و ستد را شامل می‌شود.

همچنین مثال‌هایی از ویژگی‌های وب بیان می‌شوند كه از نظر مشتریان یا بازدیدكنندگان باید مورد ارزیابی قرار گیرند. از آنجا كه ممكن است دیدگاه مشتریان با دیدگاه شركت متفاوت باشد آن دسته از ویژگی‌های وب در این چارچوب انتخاب شده‌اند كه با ارزش‌های موردنظر مشتریان، رابطه‌ مستقیم دارند؛ ویژگی‌هایی كه فقط مزایای راهبردی را برای شركت به همراه دارند ولی برای مشتریان ناملموس‌اند، كاملا كنار گذاشته شده‌اتد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلودمقاله راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری;دانلودو خرید مقاله راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری;خرید و دانلود مقاله راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری;خرید مقاله راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری;دانلو دو خرید تحقیق راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری;دانلود رایگان تحقیق راه‌هایی برای بهبود وب‌ سایت‌ تجاری

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *