رتبه بندی صفحات یا پیج رنک 23 صفحه + doc

در این مقاله سعی بر اینست که بطور کلی و تخصصی راجع به الگوریتم پی آر گوگل و اهمیت آن از لحاظ بهینه سازی و بازاریابی موتورهای جستجو صحبت کنیم و تکنیک های لازم جهت بهبود سایتها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 23

حجم فایل: 27 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

رتبه بندی صفحات یا پیج رنک

در این مقاله سعی بر اینست که بطور کلی و تخصصی راجع به الگوریتم پی آر گوگل و اهمیت آن از لحاظ بهینه سازی و بازاریابی موتورهای جستجو صحبت کنیم و تکنیک های لازم جهت بهبود سایتها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

پی آر یک متغیر عددی است که نشان می دهد یک سایت در دنیای اینترنت از چه اهمیتی برخوردار است. گوگل این اهمیت را از طریق لینک ها تشخیص می دهد و وقتی یک سایت به سایت دیگری لینک می شود، از لحاظ گوگل بدین معنی است که آن سایت یک رای به سایت دیگر داده است.

هرگاه رای های زیادی از طریق سایتهای دیگر به یک سایت می رسد این بدین معنی است که آن سایت از اهمیت بالاتری برخوردار است. همچنین سایت رای دهنده اهمیت رایش به اهمیت خودش بستگی دارد بدین معنی که هرچه اهمیت بالاتری داشته باشد ، رای های آن نیز پر اهمیت تر است. گوگل اهمیت صفحات وب را از روی همین رای ها و اهمیت آنها حساب می کند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” رتبه بندی صفحات یا پیج رنک ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – رتبه بندی صفحات یا پیج رنک – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک;خرید مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک;دانلود و خرید مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک;خرید و دانلود مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک;دانلود رایگان مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک;دانلود رایگان تحقیق رتبه بندی صفحات یا پیج رنک;دانلود رایگان پژوهش رتبه بندی صفحات یا پیج رنک

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *