رم (RAM) چیست؟ 18 صفحه + doc

Random access MeMory) (RAM) بهترین فرم شناخته شده حافظه ی كامپیوتر استRAM بعنوان دسترسی بودن ترتیب در نظر گرفته می شود زیرا شما می توانید مستقیما به سلول حافظه دسترسی پیدا كنید در صورتیكه شما ستون و ردیفی را كه همدیگر را قطع كرده اند در آن سلول بشناسید

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 18

حجم فایل: 23 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

رم (RAM) چیست؟

بهترین فرم شناخته شده حافظه ی كامپیوتر استRAM بعنوان دسترسی بودن ترتیب در نظر گرفته می شود. زیرا شما می توانید مستقیما به سلول حافظه دسترسی پیدا كنید در صورتیكه شما ستون و ردیفی را كه همدیگر را قطع كرده اند در آن سلول بشناسید.

مخالف RAN دسترسی پشت سه هم حافظه یا SAM اطلاعات را بصورت رشته هایی از سلول حافظه كه نقطه می تواند بصورت متوالی قابل دسترسی باشد ذخیره می كند (شبیه به یك نوار كاست).

اگر یك داده در یك موقعیت وجود نداشته باشد. هر سلول حافظه كنترل می شود تا اینكه داده مورد نظر پیدا شود SAM بعنوان ضربه گیر یامیانگیر حافظه خیلی خوب كار می كند. جایی كه داده بصورت متعادل و زمان به ترتیبی كه استفاده خواهد شد ذخیره می شود. (یك مثال خوب ساختار ضربه گیر حافظه روی ویدئو كارت می باشند)

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” رم (RAM) چیست؟ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – رم (RAM) چیست؟ – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله رم (RAM) چیست؟;خرید مقاله رم (RAM) چیست؟;دانلود و خرید مقاله رم (RAM) چیست؟;دانلود رایگان مقاله رم (RAM) چیست؟;خرید و دانلود مقاله رم (RAM) چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *