سیستم عامل مدیریت منابع 11 صفحه + doc

یعنی سیستم عامل باعث استفاده بهینه و سودمند اقتصادی از منابع فیزیكی و منطقی سیستم می گردد منظور از منابع فیزیكی، پردازنده ها، دیسك ها، حافظه ها، موس ها، چاپگرها، پورت ها و می باشد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 13 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

سیستم عامل مدیریت منابع

سیستم عامل: مدیریت منابع (Resource Manager)

یعنی سیستم عامل باعث استفاده بهینه و سودمند اقتصادی از منابع فیزیكی و منطقی سیستم می گردد. منظور از منابع فیزیكی، پردازنده ها، دیسك ها، حافظه ها، موس ها، چاپگرها، پورت ها و … می باشد.

و منظور از منابع منطقی اطلاعات، فایل ها و … هستند.

یك سیستم كامپیوتری منابع سخت افزاری و نرم افزاری زیادی دارد كه ممكن است در حین اجرای برنامه لازم باشد سیستم عامل همانند مدیر منابع عمل كرده و آنها را بر حسب نیاز به برنامه های مشخصی تخصیص می دهد مثلاً اگر دو برنامه همزمان بخواهند از چاپگر استفاده كنند سیستم عامل اطلاعات خروجی آنها را در بافر ریخته و سپس به ترتیب بر اساس اولویت از پیش تعیین شده اطلاعات را به چاپگر می فرستد بنابراین كار سیستم عامل این است كه بداند چه كسانی از كدام منابع استفاده می كنند و در برابر confilict (تضاد) درخواست های مختلف میانجیگری می كنند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” سیستم عامل مدیریت منابع ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – سیستم عامل مدیریت منابع – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله سیستم عامل مدیریت منابع;خرید مقاله سیستم عامل مدیریت منابع;دانلود و خرید مقاله سیستم عامل مدیریت منابع;خرید و دانلود مقاله سیستم عامل مدیریت منابع;دانلود رایگان مقاله سیستم عامل مدیریت منابع;دانلود رایگان تحقیق سیستم عامل مدیریت منابع;دانلود رایگان پژوهش سیستم عامل مدیریت منابع

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *