سیستم های اطلاعاتی 20 صفحه + doc

چكیده سیستمهای اطلاعاتی عمدتاً از یك تناقض رنج می‎برند محیطهای عملیاتی آنها با اصطلاحاتی مثل عامل،‌ مسئولیت، اهداف و كار و منابع درك می‎شود حال آنكه سیستمهای اطلاعاتی خودش از یك سری ماژولهای نرم‎افزاری،‌ ساختارهای داده و رابطها تشكیل شده است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 20

حجم فایل: 1.309 مگا بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

سیستم های اطلاعاتی

چكیده:

سیستمهای اطلاعاتی عمدتاً از یك تناقض رنج می‎برند. محیطهای عملیاتی آنها با اصطلاحاتی مثل عامل،‌ مسئولیت، اهداف و كار و منابع درك می‎شود حال آنكه سیستمهای اطلاعاتی خودش از یك سری ماژولهای نرم‎افزاری،‌ ساختارهای داده و رابطها تشكیل شده است. این مقاله یك روش ایجاد نرم‎افزار را بیان می‎كند.

كه این ناهمگونی را با دخالت مفاهیمی مثل عامل و هدف به عنوان اصول پایه در مراحل طراحی و تحلیل، از بین می‎‏برد. عملاً این روش با Frameworkی بنام I*، یك Framework مدل كردن برای احتیاجات اولیه،همراه است و نه تنها در تحلیل اولیه بلكه در تمام مراحل تولید نرم‎افزار از آن بهره می‎گیرد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” سیستم های اطلاعاتی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – سیستم های اطلاعاتی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله سیستم های اطلاعاتی ;خرید مقاله سیستم های اطلاعاتی ;خرید و دانلود مقاله سیستم های اطلاعاتی ;دانلود و خرید مقاله سیستم های اطلاعاتی ;دانلودرایگان مقاله سیستم های اطلاعاتی ;دانلود رایگان تحقیق سیستم های اطلاعاتی ;دانلود رایگان پژوهش سیستم های اطلاعاتی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *