شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network) 38 صفحه + doc

نظیر به نظیر چیست؟ نظیر به نظیر به هر ارتباط چندگانه، خودگردان دستگاه‌ها كه به صورت یكسان عمل می‌كنند اطلاق می‌شود یك شبكه نظیر به نظیر نوعی شبكه است كه در آن ایستگاه‌های كاری هم به صورت یك مشتری (تقاضا كننده داده) ، هم به صورت سرور (عرضه كننده داده) و هم به صورت یك خدمتگزار (عرضه كننده و تقاضا كننده داده) می‌توانند عمل كنند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 38

حجم فایل: 51 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network)

نظیر به نظیر چیست؟

نظیر به نظیر به هر ارتباط چندگانه، خودگردان دستگاه‌ها كه به صورت یكسان عمل می‌كنند اطلاق می‌شود. یك شبكه نظیر به نظیر نوعی شبكه است كه در آن ایستگاه‌های كاری هم به صورت یك مشتری (تقاضا كننده داده) ، هم به صورت سرور (عرضه كننده داده) و هم به صورت یك خدمتگزار (عرضه كننده و تقاضا كننده داده) می‌توانند عمل كنند.

در شبكه‌های نظیر به نظیر كامپیوترهای موجود در شبكه دارای وظایف و مسئولیتهای معادل و مشابه هستند. به طور مثال كامپیوتر A می‌تواند درخواست یك فایل را از كامپیوتر B نماید. در این وضعیت، كامپیوتر A به عنوان یك سرویس گیرنده ایفای وظیفه نموده و كامپیوتر B به عنوان یك سرویس دهنده رفتار می‌نماید. در ادامه فعالیت، كامپیوترهای A B می‌توانند دارای وظایف معكوسی نسبت به وضعیت قبل داشته باشند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network);دانلود و خرید مقاله شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network);خرید مقاله شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network);خرید و دانلود مقاله شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network);دانلود رایگان مقاله شبكه‌های نظیر به نظیر (peer to peer network);دانلود رایگان تحقیق شبكه‌

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *