شبكه كنترل كننده CAN 32 صفحه + doc

تاریخچه پروتكل ارتباطی شبكه كنترل كننده CAN ابتدا در اروپا برای استفاده در ماشینهای حمل و نقل طراحی شد بدنبال استفاده موفقیت آمیز از این روش در صنایع اتوماسیون مانند وسایل كنترل كننده ، سنسورها و تحریك كننده ها ، استفاده از روش CAN در نقاط دیگر دنیا رواج پیدا كرد در نهایت این روش تحت عنوان ISO 11898 به صورت استاندارد شده مدون گردید

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 32

حجم فایل: 37 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شبكه كنترل كننده CAN

تاریخچه:

پروتكل ارتباطی شبكه كنترل كننده CAN ابتدا در اروپا برای استفاده در ماشینهای حمل و نقل طراحی شد. بدنبال استفاده موفقیت آمیز از این روش در صنایع اتوماسیون مانند وسایل كنترل كننده ، سنسورها و تحریك كننده ها ، استفاده از روش CAN در نقاط دیگر دنیا رواج پیدا كرد. در نهایت این روش تحت عنوان ISO 11898 به صورت استاندارد شده مدون گردید.

كاربردهای CAN:

در اتومبیل ها: با توجه به نیاز روز افزون صنعت اتومبیل سازی به امنیت بیشتر ، راحتی و پیروی از قراردادهای جهانی پیرامون مسئله آلودگی محیط زیست ،‌هم چنین نیاز به كاهش مفرد سوخت ، در صنایع خودروسازی سیستم های متنوع الكترونیكی طراحی شده و مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله این سیستم ها به عنون مثال می توان به سیستم كنترل ترمز هوشمند (ABS) ، كنترل اصطكاك ، كیسه های هوایی ، سیستم كنترل قفل مركزی ، كمربندهای ایمنی هوشمند و … اشاره كرد.

پیچیدگی این سیستم های الكترونیكی به همراه نیاز به تبادل اطلاعات بین این سیستم ها نیاز به خطوط انتقال سیمی اطلاعات را بیش از پیش افزون كرد. روش CAN پاسخ كامل به این نیاز بود. با به كارگیری این روش ، كنترل كننده ها ،‌ سنتورها و تحریك كننده ها با یكدیگر اولاً به وسیله تنها دو سیم و ثانیاً به صورت همزمان و تا سرعت حداكثر 1MB/Sارتباط برقرار می كنند.

در مصارف صنعتی: مزایای استفاده از پروتكل CAN مانند كاهش هزینه ها و بالاتر رفتن اطمینان به سیستم كه با بكارگیری این روش در صنایع خودروسازی بدست آمد ، سازندگی محصولات متنوع دیگر را به استفاده بیش از پیش این روش ترغیب و تشویق نمود. مثالهایی از مصارف صنعتی این پروتكل عبارتند از: كنترل در صنایع وابسته به كشتیرانی و راهبری دریایی سیستم های كنترل آسانسورها ، ماشین های متنوع كشاورزی ، اتوماسیون كارخانجات ، دستگاههای فتوكپی ، سیستم های پزشكی ، صنایع نساجی و بافندگی.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شبكه كنترل كننده CAN ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شبكه كنترل كننده CAN – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله شبكه كنترل كننده CAN;خرید مقاله شبكه كنترل كننده CAN;خرید و دانلود مقاله شبكه كنترل كننده CAN;دانلود و خرید مقاله شبكه كنترل كننده CAN;دانلود رایگان مقاله شبكه كنترل كننده CAN;دانلود رایگان تحقیق شبكه كنترل كننده CAN;دانلود رایگان پژوهش شبكه كنترل كننده CAN

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *