شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟ 11 صفحه + doc

در طول چند سال اخیر، جهان بر انفجار تكنولوژی اینترنت و رشد سریع برنامه‌های بر پایة نظیر‌به‌نظیر شهادت می‌دهد طبیعت باز شبكه‌های نظیر‌به‌نظیر و مدیریت غیر مركزی منابع این برنامه‌ها را برای استفاده بصورت كاملاً مستقل انعطاف‌پذیر می‌سازد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 25 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟

در طول چند سال اخیر، جهان بر انفجار تكنولوژی اینترنت و رشد سریع برنامه‌های بر پایة نظیر‌به‌نظیر شهادت می‌دهد. طبیعت باز شبكه‌های نظیر‌به‌نظیر و مدیریت غیر مركزی منابع این برنامه‌ها را برای استفاده بصورت كاملاً مستقل انعطاف‌پذیر می‌سازد.

در نتیجه به نظیرها اجازه می‌دهد كه بدون آنكه هویت واقعی آنها فاش شود به طور آزادانه در شبكه شركت كنند و یا از آن جدا‌ شوند. در حالیكه این مسئله به عنوان یكی از ویژگیهای برجسته یك شبكه نظیر‌به‌نظیر می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، بطور مشابه می‌تواند به عنوان یك ساختار آسیب پذیریهای ذاتی در این شبكه‌ها نمایان شود كه مسائل جدیدی را در رابطه با اعتماد نظیر‌ها و امنیت فراهم می‌كند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟ – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟;خرید مقاله شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟;خرید و دانلود مقاله شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟;دانلود و خرید مقاله شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟;دانلود رایگان مقاله شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟;دانلود رایگان تحقیق شبكه نظیر‌به‌ نظیر چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *