شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ 17 صفحه + doc

در تلفن ثابت هویت مشترک مشخص است ِاز کجا؟ از آنجایی که مخابرات با کشیدن دو رشته سیم مسی تا در منزل یا محل کار و دادن بوق این کار برای مشترک کرده استپس مرحله اول در شبکه مخابرات هویت یا شناسایی معتبر بودن مشترک است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 17

حجم فایل: 23 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شبکه موبایل چگونه کار می کند؟

در تلفن ثابت “هویت ” مشترک مشخص است ِاز کجا؟ از آنجایی که مخابرات با کشیدن دو رشته سیم مسی تا در منزل یا محل کار و دادن بوق این کار برای مشترک کرده است.پس مرحله اول در شبکه مخابرات “هویت” یا شناسایی معتبر بودن مشترک است .

“مکان” مشترک نیز دقیقا مشخص است و این دیگر نیاز به توضیح ندارد یعنی سوییچ هنگامی که کسی با این مشترک کار دارد راحت آن را پیدا کرده و به آن زنگ می زند. قسمت بعدی ” محل ثبت charging” است یعنی مشترک هرچقدر با تلفن خود به دیگران زنگ بزند هزینه آن در کجا ثبت می شود؟ جواب مشخص است – در سوییچی که به آن متصل است .

قسمت بعدی ” ارائه سرویسهای جانبی ” است مثل نمایشگر شماره تلفن و انتقال مکالمه و … که این هم در سوییچی که تلفن به آن متصل شده است انجام می گیرد.

پس به طور خلاصه شبکه تلفن ثابت مشخصات زیر را دارا می باشد:…………….

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟;خرید مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟;خرید و دانلود مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟;دانلود و خرید مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟;دانلود رایگان مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟;دانلود رایگان تحقیق شبکه موبایل چگونه کار می کند؟;دانلود رایگان پژوهش شبکه موبایل چگونه کار می کند؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *