شبکه های نظیر به نظیر 22 صفحه + doc

شبكه نظیر به نظیر با توجه به مدل به دو گروه كلی تقسیم می‌شوند نظیر به نظیر خالص و نظیر به نظیر تركیبی در مدل نظیر به نظیر خالص مانند Gnutella و Freenet هیچ سرور مركزی وجود ندارد مدل نظیر به نظیر تركیبی مانند Magi Groove Napster یك سرور مركزی برای بدست آوردن متا‌ اطلاعاتی مانند شناسایی نظیر كه مشخص كنندة اعتبار‌نامه امنیتی است به كارگرفته شده

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 44 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شبکه های نظیر به نظیر
شبكه نظیر به نظیر با توجه به مدل به دو گروه كلی تقسیم می‌شوند:نظیر به نظیر خالص و نظیر به نظیر تركیبیدر مدل نظیر به نظیر خالص مانند Gnutella و Freenet هیچ سرور مركزی وجود ندارد. مدل نظیر به نظیر تركیبی مانند Magi Groove Napster یك سرور مركزی برای بدست آوردن متا‌ اطلاعاتی مانند شناسایی نظیر كه مشخص كنندة اعتبار‌نامه امنیتی است به كارگرفته شده است. درمدل تركیبی، نظیرها همیشه با سرور مركزی پیش از آنكه بخواهند با نظیرهای دیگر ارتباط برقرار كنند ارتباط می‌یابند.توپولوژیهای شبكه نظیر به نظیر:

بر اساس تحقیقات پیتر، تیم، بارتو پیت(2002) تمام توپولوژیهای نظیر به نظیر شكلی كاملاً معمولی دارند. تمام انتقالات فایل كه میان نظیرها انجام می‌شود همیشه یك ارتباط داده‌ای بین نظیری كه فایل را به اشتراك گذاشته و نظیر در خواست كننده است. پروسس كنترل برای انتقال فایل می‌تواند از چندین طریق پیاده سازی شود. با توجه به توضیحات مینار (2001) شبكه‌های اشتراك فایل نظیر به نظیر می توانند به چهار دسته تقسیم شوند:

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شبکه های نظیر به نظیر ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شبکه های نظیر به نظیر – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله شبکه های نظیر به نظیر;خرید مقاله شبکه های نظیر به نظیر;خرید و دانلود مقاله شبکه های نظیر به نظیر;دانلود و خرید مقاله شبکه های نظیر به نظیر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *