شبکه پیشرفته چیست؟ 32 صفحه + doc

APIPA چیست ؟ در یك شبكه كامپیوتری سرویس ها و خدمات متعددی از طریق سرویس دهندگان مختلف در اختیار سرویس گیرندگان قرار می گیرد اختصاص پویای اطلاعات مربوط به آدرس دهی IP توسط سرویس دهنده DHCP ( برگرفته از Dynamic Host Configuration Protocol ) ، نمونه ای در این زمینه است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 32

حجم فایل: 135 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شبکه پیشرفته چیست؟

چیست ؟

در یك شبكه كامپیوتری سرویس ها و خدمات متعددی از طریق سرویس دهندگان مختلف در اختیار سرویس گیرندگان قرار می گیرد . اختصاص پویای اطلاعات مربوط به آدرس دهی IP توسط سرویس دهنده DHCP ( برگرفته از Dynamic Host Configuration Protocol ) ، نمونه ای در این زمینه است .
DHCP ، پس از پروتكل BOOTP مطرح و مهمترین هدف آن تامین اطلاعات مورد نیاز یك ایستگاه و یا سایر دستگاه های شبكه ای در ارتباط با پروتكل TCP/IP است . بدین منظور از سه روش متفاوت استفاده می گردد :

  • اختصاص اتوماتیك : در این روش سرویس دهنده DHCP یك آدرس دائم را به یك سرویس گیرنده نسبت می دهد .
  • اختصاص پویا : متداولترین روش استفاده از سرویس دهنده DHCP در یك شبكه می باشد كه بر اساس آن سرویس دهنده یك آدرس را به صورت پویا در اختیار سرویس گیرنده قرار می دهد . آدرس نسبت داده شده به سرویس گیرنده بر اساس مدت زمان مشخص شده توسط سرویس دهنده DHCP تعیین می گردد ( محدود و یا نامحدود ).

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شبکه پیشرفته چیست؟ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شبکه پیشرفته چیست؟ – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله شبکه پیشرفته چیست؟;خرید مقاله شبکه پیشرفته چیست؟;خرید و دانلود مقاله شبکه پیشرفته چیست؟;دانلود و خرید مقاله شبکه پیشرفته چیست؟;دانلود رایگان مقاله شبکه پیشرفته چیست؟;دانلود رایگان تحقیق شبکه پیشرفته چیست؟;دانلود رایگان پژوهش شبکه پیشرفته چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *