شبکه (Network) 12 صفحه + doc

زمانی که کامپیوتر ها به صورت شبکه ای با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند در واقع دو صنعت مختلفیعنی صنعت کامپیوتر و صنعت ارتباطات در یکدیگر ادغام می شوند که نتیجه آن بوجود آمدن حیطه ای فراتر از هر کدام به تنهایی است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 12

حجم فایل: 144 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شبکه (Network)

زمانی که کامپیوتر ها به صورت شبکه ای با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند در واقع دو صنعت مختلف-یعنی صنعت کامپیوتر و صنعت ارتباطات- در یکدیگر ادغام می شوند که نتیجه آن بوجود آمدن حیطه ای فراتر از هر کدام به تنهایی است. سیستمهای کاربردی کامپیوتری در جهت همکاری بین سازمانهای بزرگ و کوچک بکار گرفته می شوند.

اینترنت فضایی را خارج از مرزهای جغرافیایی ایجاد کرده است که از طریق آن مردم قادرند با یکدیگر در تعامل باشند، ایده های خود را منتشر کنند و اقدام به خرید و فروش محصولات و خدمات نمایند. به طور خلاصه تاثیرات تلفیق دو صنعت کامپیوتر و ارتباطات بر جامعه و طرز زندگی ما بسیار قابل ملاحظه بوده است.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شبکه (Network) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شبکه (Network) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله شبکه (Network);خرید مقاله شبکه (Network);خرید و دانلود مقاله شبکه (Network);دانلود و خرید مقاله شبکه (Network);دانلود رایگان مقاله شبکه (Network)

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *