شناسایی زمین های نمک دار 8 صفحه + doc

اندازه ی احیاءاراضی را شامل انحراف از جهت غیر اصلی در سطح آب و پوشش علف زار نمکی با حداقل کشت را شامل می شود و دکود گیاهی ناچیز و علف خشک شده فرسوده و کاشتن سخت و خیلی با اهمیت تر و ممانعت از ذخیره شدن آن را باعث می شد در برخی موقعیت ها و شکافنده عمیق و ترکیب سنگ گچ و زهکشی مصنوعی را در بر دارد پرهیز از زمین غیر مزروع حامی مقطعی از منطقه می باشد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 8

حجم فایل: 12 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

شناسایی زمین های نمک دار

مشاهدات کلی از چندین خاک و زندگی گیاهی رشد نکرده و وضعیت نمک سطح خاک می تواند در شناسایی مناطقی از زمین های نمک دار مورد استفاده قرار گیرد .

زمین های نمک دار بیشتر بویژه با راههای زیر معین می گردد . همه آنها با استفاده از تکنیک ها در روش ها الکتریکی وابسته و مربوط است .

در استخراج کردن از نمونه های خاک نمونه گیری می شود .( خاک / ترکیب آب )

در نمونه های آبی خاکی و با استخراج کننده ی بدون هوا استخراج می شود .

در خاک از حس گرهای چوبی در زیر خاک استفاده می شود .

در موارد جزئی ، به وسیله روش های القاء الکترومغناطیسی استفاده می شود .

تکنولوژی القاء الکترومغناطیس همچنین قابل دسترس در تشخیص دادن مناطق مستعد مناسب نمک دار است . که نتیجه آن عمق نمک زارها را مجسم می کند .

آزمایش آزمایشگاه به طور عادی در تشخیص سطح های نمکی ( شوری ) مورد استفاده قرار می گیرد و زمین های نمکی اغلب با یک قابلیت رسانایی الکتریکی بزرگتر از 105ds/m برای یک 5 : 4 آب : نمک استخراج شده تعریف می شوند . و بزرگتر از ds/m 4 برای اشباع استخراج می شوند .

استخراج زمین های نمکی در زمین هموار و مسطح ( فلات ) عهده دار می شدند در طول زمانی نزدیک به پنجاه ( Lang.1976 ) با سطح های مختلف که موفق شدند اگر چه روش های از قبل پیش بینی شده موجود در یافتن مناطق مستعد به نمک دار شدن قابل اعتماد نبود تا زمانیکه روش های الکترومغناطیس معرفی شد .

اندازه ی احیاءاراضی را شامل انحراف از جهت غیر اصلی در سطح آب و پوشش علف زار نمکی با حداقل کشت را شامل می شود و دکود گیاهی ناچیز و علف خشک شده فرسوده و کاشتن سخت و خیلی با اهمیت تر و ممانعت از ذخیره شدن آن را باعث می شد . در برخی موقعیت ها و شکافنده عمیق و ترکیب سنگ گچ و زهکشی مصنوعی را در بر دارد پرهیز از زمین غیر مزروع حامی مقطعی از منطقه می باشد دوره طولانی ، خط مشی بر جایگزین درختان در زیمن های نسراشیب دار که بیشترین رضایت بخشی وابسته به توازن خواص آب را بر قرار خواهد کرد .

شناسایی مخصوص در مناطق فراگرفته شده هر کجا ممکن می باشد . به عمل می آید .

حصار بیرون مناطق نمکی مانعی است که بهتر خواهد کرد احیاء کشت و کار را در قسمت های نمکی آزاد ( شامل درختان ، علفزارها و پوشش گیاهی ) – مدیریت دوره طولانی باید شامل آگاهی از مواد موجود که یک پوشش گیاهی خوب ادامه دار را در همه ی زمان ها تضمین می کند .

تغییر قسمت های گیاه در تحمل آنها در شوری ( به جدول 1301 نگاه کنید . ) نشان داده شده است .

رشد سطح شوری اندک می باشد و قسمت های کمی می توانند باقی بمانند بنابراین آن ضروری است . که بیشتر قسمت های پر تحمل برای سطح های نمکی واقع شوند جدول 1302 قسمت هایی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در منطقه معرفی شد . نمکی را نشان می دهد .

مورد تحقیق می باشد که درختان پر تحمل نمکی و بوته های آنها و گستردگی آنها و گوناگونی درختان پخش شده با سطح های بالایی از مقاومت در شوری همانند درخت صمغ قرمز رودخانه می باشند .

( تحقیقات اوکالیپتوس )

جدول 1302 ، قسمت های مورد استفاده برای زندگی گیاهی در مناطق نمکی

تحمل نمکی

قسمت ها

توضیح

بالا

پوشش گیاهی مارش

مستعد به سبقت جویی و محدودیت ناچیز

متعدل ملایم

پوشش گیاهی گندم بلند

پوشش گیاهی WIMMERA

پوشش گیاهی کوچ

شبه توت فرنگی

مستعد به علف چرانی زیاد

مستعد به علف چرانی زیاد

به طور طبیعی اتفاق می افتد

کود گیاهی ضروری

مورد استفاده

فالاریس گونه گیاهی

پوشش گیاهی rhodes

بوریا بلند

در مناطق مورد شک از وجود موضوعی که به عنوان مشکلات شوری بحث می شود و ممانعت سراسری از این استراتژی باید اول شناسایی مناطق مستعد نمکی را درگیر کرد . در این شناسایی ، زمینی مورد استفاده قرار می گیرد که باید طراحی شود . در ممانعت حرکت نمک در سطح زمین به صورتی که این روش ها باید شامل تغییرات در تکرار آبیاری و استراتژی گیاهی درختان و استراتژی مدیریت عمل گرفتن باشد که هر کدام پوشش گیاهی کافی را مخصوصا در منطقه های یاد شده دار می

باشند

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” شناسایی زمین های نمک دار ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – شناسایی زمین های نمک دار – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
شناسایی زمین های نمک دار;زمینهای نمکدار;دانلود مقاله شناسایی زمین های نمک دار

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *