فلش 5 38 صفحه + doc

برنامهFlash محصول شركت ماكرو مدیا چندین فن آوری قدرتمند و پیشرفته را ارائه كرده است كه با استفاده از آنها میتوان مولتی مدیا كاملی را در وب ارائه كرد Flash ، قدرتمند ، جذاب و آسان است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 38

حجم فایل: 510 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فلش 5

فصل اول: آشنائی با flash

مقدمه:

برنامهFlash محصول شركت ماكرو مدیا چندین فن آوری قدرتمند و پیشرفته را ارائه كرده است كه با استفاده از آنها میتوان مولتی مدیا كاملی را در وب ارائه كرد .Flash ، قدرتمند ، جذاب و آسان است .

اگركمی خلاق باشید ، میتوانید چیزهای جالبی بیافرینید ودیگران را شاد وخوشحال از كاری كه كرده اید ، نمائید این احساس ، ارضاء كننده است و فراموش نخواهید كرد.

دراین فصل مابه شما كمك میكنیم تا مفاهیم مقدماتی كه Flash بر اساس آن كار میكند را درك كنیم بدون اینكه خیلی وارد جزئیات شویم . در نهایت به شما نشان خواهیم داد كه چگونه اولین فیلم جذاب Flash را آغاز كنید و این شانسی خواهد بود برای آنكه بیشتر با این نرم افزار آشنا شوید ، اگر بخواهید .

اولین چیزی كه در باز كردن ابتدائی Flash به چشم میخورد صفحه ایست كه دارای قسمتهایی به شرح زیر میباشد :

Tool Box / Time Line / Stage / Panneles / Layers

در قسمت كناری سمت چپ نوار ابزار را مشاهده میكنیم كه كاربرد فراوانی در فلش دارد . در كنار آن صفحه سفید رنگی را مشاهده می كنید كه Stage‌ یا محیط كاری نام دارد و اعمال اصلی وانیمیشن و در مجموع ثمره اصلی كار پروژه ما در آنجا اعمال میشود.

قسمت بعدی مربوط به مدیریت داده ها است این قسمت شما را قادر می سازد بر روی مناطق خاصی از انیمیشن بدون تاثیر گذاری بر روی دیگر مناطق كار كنید بدین طریق شما از ویرایش نمودن یا حذف اتفاقی یك شی در امان بمانید.

هر فایل در Flash دارای یك نوار Time Line و یك لایه مخصوص به خود است این نوار (Time Line) مربوط به زمان بندی فیلمها می باشد و در نهایت در كنار این پنجره ها Pannel ها را مشاهده می كنیم كه ابزار كاری ما در طراحی صفحات وب است . در حقیقت Pannel ها پنجره های متحركی هستند كه با داشتن Tab های فراوان دارای پیچیدگی های خاصی اند.

فهرست مطالب :

فصل اول : آشنائی با برنامه Flash

فصل دوم : ابزارهای رنگ

فصل سوم : ترسیم و نقاشی

فصل چهارم : اصول وپایه ها

فصل پنجم : Shape Tweening

فصل ششم : Motion Tweening

فصل هفتم : Library & Symbol

فصل هشتم : Text در Flash

فصل نهم : Bitmap ها در Flash

فصل دهم : كلید ها

فصل یازدهم : Movie Clip

فصل دوازدهم : برنامه نویسی در Flash

فصل سیزدهم : صدا در Flash

فصل چهاردهم : ارتباط با دیگر برنامه ها


 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” فلش 5 ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – فلش 5 – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
پژوهش فلش 5;خرید و دانلود پروژه فلش 5;خرید پژوهش فلش 5 ;دانلود پژوهش فلش 5;دانلود و خرید پروژه فلش 5;خرید و دانلود پروژه کامپیوتر;خرید و دانلود پژوهش برنامه نویسی ;flash 5

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *