فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی 9 صفحه + doc

مهم‌ترین مزیت و رسالت شبکه‌های رایانه‌ای، اشتراک منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و دستیابی سریع و آسان به اطلاعات است کنترل دستیابی و نحوه استفاده از منابعی كه به اشتراک گذاشته شده‌اند، از مهم‌ترین اهداف یک نظام امنیتی در شبکه است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 9

حجم فایل: 15 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی

مهم‌ترین مزیت و رسالت شبکه‌های رایانه‌ای، اشتراک منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و دستیابی سریع و آسان به اطلاعات است. کنترل دستیابی و نحوه استفاده از منابعی كه به اشتراک گذاشته شده‌اند، از مهم‌ترین اهداف یک نظام امنیتی در شبکه است. با گسترش شبکه‌های رایانه‌ای (خصوصاً اینترنت)، نگرش نسبت به امنیت اطلاعات و سایر منابع به اشتراک گذاشته شده، وارد مرحله جدیدی گردیده است.

▪طبقه‌بندی(INFOSEC)
طبقه‌بندی، دسته‌بندی اشیا است در یک فهرست سازمان یافته یا در قالب یا روابط سلسله‌مراتبی که روابط طبیعی بین اشیا را نشان می‌دهد (Conway & Sliger، ۲۰۰۲). طبقه‌بندی به عنوان یک فرایند، عبارت است از ایجاد نظامی منطقی از رتبه‌ها که در آن، هر رتبه از تعدادی اشیا تشکیل شده، به گونه‌ای که در صورت نیاز می‌توان به آسانی به اجزای آن دسترسی پیدا کرد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی;خرید مقاله فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی;خرید و دانلود مقاله فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی;دانلود رایگان تحقیق فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی;دانلود رایگان پژوهش فناوری‌های امنیت اطلاعات با یك دیدگاه طبقه‌ بندی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *