فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی 13 صفحه + doc

سیستم هر انسان در زندگی روزمره خود خواسته یا نا خواسته با هزاران سیستم سروکار دارد این سیستمها گاه ساخته دست بشرند مانند اتومبیل، کارخانه جات، سیستمهای حمل و نقل شهری، سیستمهای نرم افزاری، و بسیاری از سیستمهای دیگر که آنها را سیستمهای مصنوعی مینامیم

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 13

حجم فایل: 39 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی

سیستم:

هر انسان در زندگی روزمره خود خواسته یا نا خواسته با هزاران سیستم سروکار دارد. این سیستمها گاه ساخته دست بشرند مانند اتومبیل، کارخانه جات، سیستمهای حمل و نقل شهری، سیستمهای نرم افزاری، و بسیاری از سیستمهای دیگر که آنها را سیستمهای مصنوعی مینامیم.

از طرفی بسیاری از سیستمها نیز وجود دارند که بشر دخالتی در ایجاد آنها نداشته است مانند گیاهان، رودخانه ها، حیوانات، خورشید و … که آنها را سیستم های طبیعی می نامیم. انسان همواره تلاش کرده تا سیستمهای طبیعی را شناسایی کرده و با الگو برداری از آنها باعث بهبود عملکرد سیستمهای ساخت دست خود شود.

یکی از پیچیده ترین سیستمهای دنیا، سیستم بدن انسان است که خود از ترکیب چندین سیستم با کارکردهای مختلف تشکیل می شود و برای مثال متخصصین هوش مصنوعی همواره در پی الگو برداری از سیستم مغز انسان و نحوه استدلال فکری انسانند تا بتوانند هوشمندی سیستمهای خود را بهبود دهند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی;خرید مقاله فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی;خرید و دانلود مقاله فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی;دانلود و خرید مقاله فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی;دانلود رایگان مقاله فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی;دانلود رایگان پژوهش فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *