فوتوشاپ (استفاده از ویژگی File Browser) 22 صفحه + doc

ویژگی جدید مرورگر فایل File Browser به شما اجازه میدهد تا عملیات مشاهده دسته بندی و فایلهای تصویری را بسادگی و با سرعت بیشتر اجرا نمایید

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 443 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فتوشاپ (استفاده از ویژگی File Browser )

ویژگی جدید مرورگر فایل File Browser
به شما اجازه میدهد تا عملیات مشاهده دسته بندی و فایلهای تصویری را بسادگی و با سرعت بیشتر اجرا نمایید.
به كمك این ویژگی می توانید پوشه های جدید را ایجاد نموده. تغییر نام داده و جابجا كرده و فایلها راحذف نموده و تصاویر را بچرخانید. در ضمن می توانید اطلاعات مربوط به تك تك فایلها را مشاهده نموده و اطلاعات موجود در دوربین دیجیتالی را به فتوشاپ وارد كنید.
به منظور استفاده از ویژگی مرورگر فایل در فتوشاپ بترتیبWindow/File/Browser یا File/Browser را كلیك كنید.مرورگر فایل بطور پیش فرض به شكل یك پالت آشكار خواهد شد.
سمت چپ بالای این پالت می توانید درایو یا پوشه دربرگیرنده فایلها یا پوشه های تصویری مورد نظر را جستجو و پیدا كرده و سپس انتخاب نمایید. پوشه ها یا فایلهای تصویری موجوددرقسمت راست پالت به شكل تصویری ظاهر می شوند. بر روی هر یك از این خانه ها كلیك كنید تا تصویر داخل فایل و اطلاعات فایلی در سمت چپ پالت ظاهر شوند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” فوتوشاپ (استفاده از ویژگی File Browser) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – فوتوشاپ (استفاده از ویژگی File Browser) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله فتوشاپ ;خرید و دانلود مقاله فتوشاپ ;خریئد مقاله فتوشاپ ;دانلودرایگان مقاله فتوشاپ ;دانلود رایگان تحقیق فتوشاپ ;دانلود رایگان پژوهش فتوشاپ ;دانلود رایگان مقاله رشته کامپیوتر;File Browser چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *