كامپیوتر سولاریس 67 صفحه + doc

سولاریس چیست ؟ سولایس یك محیط عملیاتی بسیار قوی می باشد كه در برگیرندة سیستم عامل چند پردازنده ای چند كاربردی (sun os)sun می باشد سولاریس یك سیستم عامل شبكه است كه در سیستم های pc وابسته به اینتل و همچنین سیستم هایی با پردازندة دارای ساختار معماری ultra SPARC SPARC اجراء می گردد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 67

حجم فایل: 48 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

كامپیوتر سولاریس

سولاریس چیست ؟

سولایس یك محیط عملیاتی بسیار قوی می باشد كه در برگیرندة سیستم عامل چند پردازنده ای چند كاربردی (sun os)sun می باشد . سولاریس یك سیستم عامل شبكه است كه در سیستم های pc وابسته به اینتل و همچنین سیستم هایی با پردازندة دارای ساختار معماری ultra SPARC SPARC اجراء می گردد .

این سیستم ها می توانند دارای حداكثر CPU64 باشند كه به طور همزمان در سیستم سرور E10000 در حال كار می باشند . با این حال ، هنگامی كه مدیران این سیستم ها در مورد « sun » صحبت می كنند ، بیشتر سیستم های كامپیوتری وابسته به معماری SPARC و یا محیط عملیاتی سولاریس مورد نظرشان می باشد .

ممكن است كه بخواهید بدانید سولاریس چه كارهایی می تواند انجام دهد ، از كجا آمده است و چرا شما باید ( یا نباید ) از آن استفاده كنید ممكن است بعضی از مدیران شبكه در مورد این مسئله نگرانی به خرج دهند كه مجبور باشند از سخت افزار خاصی به خاطر این سیستم عامل استفاده كنند و یا به این آمار توجه داشته باشند كه اغلب گزارش شده كه 80 درصد كامپیوترهای دنیا دارای سیستم عاملی از مایكروسافت می باشند ولی از آنجایی كه یك سیستم سولاریس متوسط می تواند login های واسطه كاربری گرافیكی (GUI) را برای صدها كاربر پشتیبانی كند ، مقایسة آن با سیستم عاملهای تك كاربری ، همانند بعضی از نسخه های ویندوز مایكروسافت ، كاملاً بی معنی می باشد .

ممكن است شیوه های مختلف به خوبی هزینة خرید یك E10000 را در بعضی از سازمانها كاهش دهند ، اما گر شما فقط به پشتیبانی از نام دامنه و یا مدیریت فایل های سیستمی متمركز احتیاج داشته باشید ، در این حالت ممكن است ویندوز مایكروسافت مناسب باشد .

سولاریس سیستم عامل شبه یونیكس مهم و نمایانی در بازار امروزه می باشد سیستم های sun سخت افزار مطلوبی برای كاربردهایی با قابلیت دسترسی بالا ، همانند سیستم های پایگاه داده و سرورهای وب هستند و همچنین برای انجام وظایفی كه دارای محاسبات فشرده و سنگین می باشند ، همانند مدل سازی و شبیه سازی ، به كار می روند .

شبكه های غیر همسان و غیر همجنس را كه از سیستم های لینوكس و ویندوز مایكروسافت تشكیل شده اند مخصوصاً همانند فایل سرورها ، به خوبی با هم در یكجا جمع آوری می كنند برای مثال ، سیستم فایلی شبكه (NFS) ، و سیستم اطلاعاتی شبكه (NIS) از كلاینت های لینوكس پشتیبانی می كنند .

در حالی كه كلاینت های ویندوز مایكروسافت توسط شبكه های بلوك پیام سرور (SMB) و كنترل دامنه اولیه وابسته به سامبا ، مورد پشتیبانی قرار می گیرند از آنجایی كه سولاریس به طور گسترده ای در مدل كلاینت / سرور كار می كند . معمولاً كلاینت هایی كه از چندین سیستم عامل مختلف تشكیل می گردند ، مورد پشتیبانی قرار می گیرند .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” كامپیوتر سولاریس ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – كامپیوتر سولاریس – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله كامپیوتر سولاریس;خرید مقاله كامپیوتر سولاریس;خرید و دانلود مقاله كامپیوتر سولاریس;دانلود و خرید مقاله كامپیوتر سولاریس;دانلود رایگان مقاله كامپیوتر سولاریس;دانلود رایگان تحقیق كامپیوتر سولاریس;دانلود رایگان پژوهش كامپیوتر سولاریس;سولاریس چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *