كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان 11 صفحه + doc

كربنات كلسیم به فرمول شیمیائی CaCo3 در طبیعت بصورت كانی آراگونپت ، پوسته صدف هاو كالسیت ، كالك ، سنگ آهك ، سنگ مرمر و تراور تن و غیره وجود دارد امروزه از كربنات كلسیم بصورت بصورت پودر یا دانه گونه 1 بعنوان یكی از منابع اصلی تأمین كلسیم در جیره غذائی دام و طیور آبزیان استفاده می شود

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 155 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فهرست مطالب

مقدمه

هدف

دامنه كاربرد

ویژگیها

بسته بندی و نشانه گذاری

نمونه برداری

روش های آزمون

شرایط نگهداری و انبار كربنات كلسیم

استاندارد ویژگی های كربنات كلسیم جهت مصرف در تغذیه دام ، طیور و آبزیان بوسیله كمیسیون فنی مربوطه تهیه و تدوین شده و در دویست و سی و سومین كمیته ملی استاندارد كشاورزی و غذایی مورخ 1377/7/28مورد تائید قرار گرفته ، اینك باستناد بند 1ماده 3قانون اصلاحی قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371بعنوان استاندارد رسمی ایران منتشر می گردد.

برای حفظ همگامی و هماهنگی با پیشرفتهای ملی و جهانی در زمینه صنایع و علوم ، استانداردهای ایران در مواقع لزوم مورد تجدیدنظر قرار خواهند گرفت و هر گونه پیشنهادی كه برای اصلاح یا تكمیل این استانداردها برسد در هنگام تجدیدنظر در كمیسیون فنی مربوط مورد توجه واقع خواهد شد.

بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ایران باید همواره از آخرین چاپ و تجدیدنظر آنها استفاده نمود.

در تهیه و تدوین این استاندارد سعی شده است كه ضمن توجه به شرایط موجود و نیازهای جامعه حتی المقدور بین این استاندارد و استاندارد كشورهای صنعتی و پیشرفته هماهنگی ایجاد شود.

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراك دام و طیور و آبزیان

– مقدمه

كربنات كلسیم به فرمول شیمیائی CaCo3 در طبیعت بصورت كانی آراگونپت ، پوسته صدف هاو كالسیت ، كالك ، سنگ آهك ، سنگ مرمر و تراور تن و غیره وجود دارد. امروزه از كربنات كلسیم بصورت بصورت پودر یا دانه گونه 1 بعنوان یكی از منابع اصلی تأمین كلسیم در جیره غذائی دام و طیور آبزیان استفاده می شود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراك دام و طیور و آبزیان

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *