كسب و كار الكترونیكی e-Business 12 صفحه + doc

تجارت الکترونیکی یعنی خرید و فروش از طریق رسانه‌های دیجیتالی اما کسب و کار الکترونیکی دربرگیرنده تجارت الکترونیکی بوده و شامل نرم افزارهای کاربردی front and back office است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 12

حجم فایل: 134 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

كسب و كار الكترونیكی e-Business

تجارت الکترونیکی یعنی خرید و فروش از طریق رسانه‌های دیجیتالی اما کسب و کار الکترونیکی دربرگیرنده تجارت الکترونیکی بوده و شامل نرم افزارهای کاربردی front and back office است. کسب و کار الکترونیکی موتوری را برای کسب و کار مدرن فراهم می‌كند. کسب و کار الکترونیکی تنها مربوط به مبادلات تجارت الکترونیکی نیست بلکه تعریف مجدد مدل‌های کسب و کار با کمک تکنولوژی برای ماکزیمم کردن ارزش ایجاد شده برای مشتری است.

کسب و کار الکترونیکی استفاده از اینترنت و سایر شبکه‌ها و فناوری‌های اطلاعاتی برای پشتیبانی از تجارت الکترونیکی، همکاری و ارتباطات و فرایندهای مبتنی بر وب در درون و بین شرکت‌ها و با مشتریان و شرکایشان می‌باشد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” كسب و كار الكترونیكی e-Business ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – كسب و كار الكترونیكی e-Business – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله كسب و كار الكترونیكی eBusiness;خرید مقاله كسب و كار الكترونیكی eBusiness;خرید و دانلود مقاله كسب و كار الكترونیكی eBusiness;دانلو دو خرید مقاله كسب و كار الكترونیكی eBusiness;دانلود رایگان مقاله كسب و كار الكترونیكی eBusiness;دانلود رایگان تحقیق كسب و كار الكترونیكی eBusiness

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *