كنترل فازی داده های كامپیوتر 31 صفحه + doc

مقدمه در بخش اول و در بحث برنامه ریزی بیان نمودیم كه یكی از قسمتهای مهم در این فرایند تولید داده های مناسب می باشد در حقیقت میزان درستی و درجهُ اطمینان هر نوع برنامه ریزی ارتباطات مستقیم، كیفیت و اعتبار داده های ورودی آن دارد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 31

حجم فایل: 34 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

كنترل فازی داده های كامپیوتر

مقدمه:

در بخش اول و در بحث برنامه ریزی بیان نمودیم كه یكی از قسمتهای مهم در این فرایند تولید داده های مناسب می باشد. در حقیقت میزان درستی و درجهُ اطمینان هر نوع برنامه ریزی ارتباطات مستقیم، كیفیت و اعتبار داده های ورودی آن دارد.

در اكثر برنامه ریزی های منابع آب از داده های آماری گذشته استفاده می شود. میزان دقت ایستگاههای مختلف در اندازه گیری ها و پرت زمان نهدنه برداری از اینگونه شرایط از اهمیت زیادی برخوردار می باشد در بسیاری از اوقات نمی توان تنها به این داده ها اكتفا نمود بدلیل اینكه اولاً تاسسیات آبی غالباً در مدت زمان زیادی مورد بهره برداری قرار می گیرند و در این مدت هر گونه اتفاقاتی باید در نظر گرفته شود . ثانیاً این آمار متقلق به گذشته می باشد و نمی توان آنها را ملاك خوب برای كارهای برنامه ریزی در آینده در نظر گرفت.

در این میان روشهای آماری بكمك برنامه ریزان آمده است تا بتوانند از روی همین داده های موجود و اندازه گرفته شده به داده های مصنوعی بسازند تا جوابگوی این نیاز فرایند باشند.

با توجه به آنچه گفته شد مشاهده می گردد كه این آمار مصنوعی چیز جدیدی نمی باشد و تنها با حفظ نمودن بعضی از خصوصیات آماری مربوط به داده های اندازه گرفته شده حاصل شده اند. این فزونی درست می باشد زیرا در اكثر پدیده های هیدرولوژیكی و وابسته به زمان میزان یك پارامتر ارتباط مستقیم با مقدار آن در دورهُ گذشته دارد و این وابستگی در دوره های زمانی نزدیك هم بیشتر است مثلاً‌ جریان یك رودخانه در فروردین وابستگی زیادی به مقدار آن در اسفند دارد و این وابستگی در هفتهٌ آخر اسفند و هفته اول فروردین بمراتب بیشتر است.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” كنترل فازی داده های كامپیوتر ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – كنترل فازی داده های كامپیوتر – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله كنترل فازی داده های كامپیوتر;خرید مقاله كنترل فازی داده های كامپیوتر;خرید و دانلود مقاله كنترل فازی داده های كامپیوتر;دانلود و خرید مقاله كنترل فازی داده های كامپیوتر;دانلود رایگان مقاله كنترل فازی داده های كامپیوتر;دانلود رایگان تحقیق كنترل فازی داده های كامپیوتر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *