لینوکس چیست؟ 15 صفحه + doc

مقدمه حمد و سپاس ایزد منان را كه با الطاف بیكران خود این توفیق را به ما ارزانی داشت تا بتوانیم در راه ارتقای دانش عمومی و فرهنگ و به ویژه علوم كامپیوتر و انفورماتیك گامهایی هرچند كوچك برداریم

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 15

حجم فایل: 16 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

لینوکس چیست؟

مقدمه :

حمد و سپاس ایزد منان را كه با الطاف بیكران خود این توفیق را به ما ارزانی داشت تا بتوانیم در راه ارتقای دانش عمومی و فرهنگ و به ویژه علوم كامپیوتر و انفورماتیك گامهایی هرچند كوچك برداریم.

امروزه گستردگی علوم و توسعه روزافزون آن شرایطی را به وجود آورده كه هر روز شاهد تحولات اساسی و چشمگیر در سطح جهان هستیم. این مطلب را با مقدمه ای در مورد سیستم عامل شدن لینوكس آغاز می كنیم. درباره ی توسعه گذشته و آینده ی لینوكس صحبت خواهیم كرد و نگاهی دقیق به مزایا و معایب آن می پردازیم. در مورد توزیعات مختلف و همچنین سورس آزاد صحبت خواهیم كرد. این نوشته به سؤالاتی از این قبیل پاسخ می دهد:………..

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” لینوکس چیست؟ ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – لینوکس چیست؟ – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله لینوکس چیست؟;خرید مقاله لینوکس چیست؟;خرید و دانلود مقاله لینوکس چیست؟;دانلود و خرید مقاله لینوکس چیست؟;دانلود رایگان مقاله لینوکس چیست؟;دانلود رایگان تحقیق لینوکس چیست؟;دانلود رایگان پژوهش لینوکس چیست؟

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *