مدیریت اطلاعات در سازمان 20 صفحه + doc

فرض کنید شما مدیر انبار یک شرکت چند ملیون دلاری هستید و قادرید با دقت بالا روند فروش محصولات شرکت را در بازه زمانی هفته، محدوده های جغرافیایی مختلف، در مورد هر خط تولید و یا در مورد هر فرد فروشنده مشخص کنید

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 20

حجم فایل: 133 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مدیریت اطلاعات در سازمان

فرض کنید شما مدیر انبار یک شرکت چند ملیون دلاری هستید و قادرید با دقت بالا روند فروش محصولات شرکت را در بازه زمانی هفته، محدوده های جغرافیایی مختلف، در مورد هر خط تولید و یا در مورد هر فرد فروشنده مشخص کنید. فرض کنید شما صاحب یک شرکت حسابداری هستید و می توانید دقیقاً تعیین کنید که کدام یک از مشتری های شما با مشکلات مالیاتی مواجه خواهند شد.

آیا این امور غیر ممکن اند؟ در واقع نه. چنین مواردی و موارد مشابه آنها به راحتی قابل تحقق اند و می توان با دقت 95% و یا حتی بیشتر چنین پیش بینی هایی را انجام داد به شرطی که سازمان ما قادر باشد به نحو مناسبی از پس مدیریت یک منبع با ارزش بر آید و این منبع با ارزش همان اطلاعات است.

سه عملی که یک سازمان با اطلاعات انجام می دهد عبارتند از:………

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مدیریت اطلاعات در سازمان ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مدیریت اطلاعات در سازمان – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله مدیریت اطلاعات در سازمان;خرید مقاله مدیریت اطلاعات در سازمان;دانلود و خرید مقاله مدیریت اطلاعات در سازمان;خرید و دانلود مقاله مدیریت اطلاعات در سازمان;دانلود رایگان مقاله مدیریت اطلاعات در سازمان;دانلود رایگان تحقیق مدیریت اطلاعات در سازمان;دانلود رایگان پژوهش مدیریت اطلاعات در سازمان

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *