مقاله ارزیابی تاثیر تبلیغات تلویزیونی بانک کشاورزی برسپرده گذاری درحسابهای قرض الحسنه پس انداز 37 صفحه + doc

درمحیط نامطمئن و رقابتی امروزی، شركت‌هایی موفق خواهند بود كه نسبت به تحولات سریع بازار، رقبا، نظام‌های توزیع، رسانه‌های جمعی و فن‌آوری جدیدی كه در محیط آنها رخ می‌دهد بینش و آگاهی بیشتری به دست آورند و بتوانند به طور مؤثر، اهداف، محصولات و خدمات شركت و مزیت رقابتی خود را به مشتریان بازار هدف بشناسانند به علاوه از طریق آگاهی‌دادن از وجود محصول یا خ

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 37

حجم فایل: 38 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقاله ارزیابی تاثیر تبلیغات تلویزیونی بانک كشاورزی برسپرده گذاری درحسابهای قرض الحسنه پس انداز

– مقدمه

درمحیط نامطمئن و رقابتی امروزی، شركت‌هایی موفق خواهند بود كه نسبت به تحولات سریع بازار، رقبا، نظام‌های توزیع، رسانه‌های جمعی و فن‌آوری جدیدی كه در محیط آنها رخ می‌دهد بینش و آگاهی بیشتری به دست آورند و بتوانند به طور مؤثر، اهداف، محصولات و خدمات شركت و مزیت رقابتی خود را به مشتریان بازار هدف بشناسانند. به علاوه از طریق آگاهی‌دادن از وجود محصول یا خدمت جدید، ایجاد تصویر مثبت از شركت در اذهان مشتریان، ایجاد رجحان و برتری نسبت به یك نام تجاری و متقاعدكردن مشتریان به خرید كالا اقدام و نسبت به برقراری ارتباط مستمر و دائمی با مشتری اقدام نمایند. سرانجام، شركت‌هایی موفق خواهند بود كه رضایت مشتریان خود را بیشتر تامین كنند. رسالت واقعی بازاریابان، درك نیازها و خواسته‌های مشتریان و ارائه راهكارهایی است كه رضایت مشتریان را در پی داشته باشد. شركت‌های آگاه، شركت‌هایی هستند كه صرفاً به دنبال فروش نباشند، بلكه باید رضایت بلندمدت مشتریان را از طریق كیفیت و خدمات برتر، همراه با فایده، وجهه همت خود قراردهند.

یكی از ابزارهای بازاریابی كه در صورت اجرای موفق و مؤثر می‌تواند منجر به نایل‌شدن به اهداف فوق گردد، تبلیغات (Advertising) است؛ همه ساله هزینه‌های گزافی صرف تبلیغات شركت‌ها می‌شود، ولی به دلیل عدم استفاده صحیح و كارآ از شیوه‌ها و فنون تبلیغات و دیگر روش‌های ترفیع (promotion)، بخش قابل توجهی از این هزینه‌ها به هدر می‌رود. امروزه، همچنان كه بسیاری از شركت‌های موفق هم دریافته‌اند، كسب شهرت و اعتبار بسیار دشوار و از دست دادن آن بسیار آسان است همچنین در محیط رقابتی بازارهای امروزی، هزینه تبلیغات از طریق رسانه‌ها در حال افزایش و همزمان، اثربخشی این تبلیغات به علت رقابت شدیدی كه بین عرضه‌كنندگان كالاها و خدمات مختلف و یا مشابه وجود دارد، درحال كاهش یافتن است. این بیانگر آن است كه ساختار و محتوای پیام‌های تبلیغاتی و نیز رسایی و فراوانی آنها، در اثربخشی تبلیغات تاثیرچشمگیری دارد (بهمن فروزنده، 1379).

در بین انواع ابزارها و رسانه‌های تبلیغاتی، تلویزیون به عنوان رسانه‌ای كه می‌تواند افراد بسیاری را به وسیله امواج شبكه‌های مختلف تحت پوشش قراردهد، نفوذی شدید در خانواده دارد. هر فردی می‌تواند تاثیر عظیم تلویزیون را بر روی زندگی افراد دیگر ملاحظه نماید. تلویزیون در مقایسه با دیگر وسایل ارتباط جمعی، بر حیات مادی و معنوی تك‌تك افراد جامعه از هر گروه سنی، تحصیلی و شغلی تاثیر فراوان‌تری دارد. یكی از دلایلی كه باعث شكل‌گیری چنین خصوصیتی در تلویزیون می‌گردد، خاصیت سمعی و بصری بودن تلویزیون و وجود عامل حركت در این رسانه جمعی است (علی میرسعید قاضی1371). بانك‌ها از مؤسساتی هستند كه تحت تاثیر فشارهای ناشی از عوامل محیطی، وجود رقبای فراوان و ایجاد حق انتخاب بیشتر برای مشتری، به تبلیغات و انواع دیگر روش‌های ترفیعی (نظیراهدای جوایز در قرعه‌كشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز) روی آورده و همه‌ساله هزینه‌های فراوانی را در این زمینه صرف می‌كنند. بنابراین كسب آگاهی از میزان و چگونگی اثربخشی هزینه‌های صرف‌شده در بخش تبلیغات و سیستم ترفیع جهت جذب سپرده‌ها، برای بانك‌ها اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین پژوهش حاضر در راستای بررسی این موضوع در بانك كشاورزی انجام شده است.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله ارزیابی تاثیر تبلیغات تلویزیونی بانک کشاورزی برسپرده گذاری درحسابهای قرض الحسنه پس انداز ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله ارزیابی تاثیر تبلیغات تلویزیونی بانک کشاورزی برسپرده گذاری درحسابهای قرض الحسنه پس انداز – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
تاثیر تبلیغات تلویزیونی بانك كشاورزی ;تاثیر تبلیغات تلویزیونی ;بانک كشاورزی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *