مقاله امنیت بانک های اطلاعاتی 23 صفحه + doc

امروزه اهمیت و كاربرد روزافزون سیستمهای اطلاعاتی بر كسی پوشیده نیست و از آن جا كه حیات این سیستمها وابسته به حجم انبوهی از دادهاست، نیازبه استفاده از سیستمهای مدیریت پایگاه داده انكار ناپذیر می باشد

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 23

حجم فایل: 23 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

امنیت بانک های اطلاعاتی

مقدمه:

امروزه اهمیت و كاربرد روزافزون سیستمهای اطلاعاتی بر كسی پوشیده نیست و از آن جا كه حیات این سیستمها وابسته به حجم انبوهی از دادهاست، نیازبه استفاده از سیستمهای مدیریت پایگاه داده انكار ناپذیر می باشد.

چون داده ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند تهاجمات زیادی برای تخریب و یا دسترسی غیر مجاز به آنها صورت می گیرد و بنابراین نیاز به روشهایی است كه بتواند امنیت را در پایگاههای داده برقرار سازد. به طور كلی امنیت پایگاه داده به مجموعه سیاستها و مكانیزمهایی گفته می شودكه محرمانگی، جامعیت و دسترس پذیری را برای داده ها به وجود آورده و آنها را در برابر حملات عناصر داخلی و خارجی محافظت نماید. هرچند كه این موضوع در كشورهای توسعه یافته جزو مباحث روز بوده و به پیشرفتهای بسیار نائل شده‌اند. هنوز این مبحث در كشورایران بسیار نوپا و جوان است .

فهرست مطالب:

مقدمه

بانك های اطلاعاتی ، در دسترس همگان

مركز داده

امنیت بانكهای اطلاعاتی‌

محدودیت‌های جدید برای سرپرستان پایگاه‌های داده

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله امنیت بانک های اطلاعاتی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله امنیت بانک های اطلاعاتی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان امنیت بانک های اطلاعاتی;خرید و دانلود مقاله امنیت بانک های اطلاعاتی;خرید مقاله امنیت بانک های اطلاعاتی;دانلود مقاله امنیت بانک های اطلاعاتی;دانلود و خرید مقاله امنیت بانک های اطلاعاتی;دانلود و خرید مقاله رشته کامپیوتر;مقاله رشته کامپیوتر;خرید و دانلود پژوهش رشته کامپیوتر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *