مقاله در مورد برنامه ی رجیستری 29 صفحه + doc

مقدمه می توان گفت كه انگیزه ی ساختن برنامه ی رجیستری از آنجایی شروع شد كه كاربران Ms Dos از این كه عملا هیچگونه اختیاری در تنظیم منو ، پنجره ها و نداشتند ،خسته شدند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 29

حجم فایل: 22 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقاله در مورد برنامه ی رجیستری

مقدمه :
می توان گفت كه انگیزه ی ساختن برنامه ی رجیستری از آنجایی شروع شد كه كاربران Ms- Dos از این كه عملا هیچگونه اختیاری در تنظیم منو ، پنجره ها و … نداشتند ،خسته شدند. البته Ms- Dos از رجیستری مستثنی نبود و سه فایل Config.sys MsDos.sys Autoexec.Bat وجود داشتند كه سیستم عامل Dos و جمعا برنامه های كاربردی تنظیماتی مانند اختصاص دادن Buffer و یا تعریف Cdrom و غیره را در این فایل ها ثبت می كردند در واقع این سه فایل نقش رجیستری را ایفا می كردند .
بعد از Dos سیستم عامل Win3X به بازار آمد. در این سیستم عامل فایلهایی با پسوند ini كه مهمترین آنها Win.ini System.ini Control.ini بودند ، وظیفه رجیستری را بر عهده داشتند .
در نهایت نسل سوم رجیستری با روی كار آمدن ویندوز 9X وراد بازار شد در این سیستم ها علاوه بر داشتن سه فایل Win3X دو فایل دیگر با نامهای System .dat User.dat اضافه شد .
تعریف رجیستری :
برنامه ی رجیستری برنامه ای می باشد كه ویندوز آن را در اختیار كاربر قرار داده است تا بتواند در دستورات و مقدارهای registery تغییراتی را به دلخواه ایجاد كند .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله در مورد برنامه ی رجیستری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله در مورد برنامه ی رجیستری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله در مورد برنامه ی رجیستری;دانلود مقاله در مورد برنامه ی رجیستری;بهترین مقاله در مورد برنامه ی رجیستری;خرید مقاله در مورد برنامه ی رجیستری;خرید و دانلود مقاله در مورد برنامه ی رجیستری;دانلود و خرید مقاله در مورد برنامه ی رجیستری

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *