مقاله در مورد بلندگوها 10 صفحه + doc

انواع صدا الف) صدای مونو (Mono) به صدایی که از یک بلندگو پخش می شود ویا چند بلندگو آن را به طور همزمان پخش می کنند که به این نوع پخش صدا مونو می گویند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 10

حجم فایل: 57 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقاله در مورد بلندگوها

انواع صدا:

الف) صدای مونو (Mono): به صدایی که از یک بلندگو پخش می شود ویا چند بلندگو آن را به طور همزمان پخش می کنند که به این نوع پخش صدا مونو می گویند.

ب) صدای استریو (Streeo): در این نوع پخش صدا دو بلندگوی چپ (L) و راست (R) برای واقعی تر کردن صدا، هر کدام بخشی از صدا را پخش می کنند و یا با فاصله ی چند هزارم ثانیه صدا را پخش می کنند.

سال 1958 صدای استریو ابداع شد و به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت. در آن زمان صدایی که دو بلندگوی L و R پخش می کردند، هر کدام به طور مجزا روی دو شیار صوتی مغناطیسی ضبط شده بودند و این دو شیر روی صفحه ی مغناطیسی قرار داشت و این صفحات کیفیت پخش خوبی نداشتند؛ تا اینکه پیشرفت صنعت الکترونیک باعث ظهور کاست صوتی در سال 1970 شد که کیفیت بهتری نسبت به صفحات مغناطیسی داشت.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله در مورد بلندگوها ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله در مورد بلندگوها – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله در مورد بلندگوها;خرید مقاله در مورد بلندگوها;دانلود و خرید مقاله در مورد بلندگوها;خرید و دانلود مقاله در مورد بلندگوها;دانلود رایگان مقاله در مورد بلندگوها;بهترین مقاله در مورد بلندگوها;مقاله در مورد اسپیکر ها

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *