مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان 16 صفحه + doc

چاپگرهای جوهر افشان جوهرافشان(Inkjet)تنها تكنولوژی رستر پایه است كه چاپ رنگی را در یك عبور ، چاپ می كند این عمل به دلیل آن است كه هر اینگونه چاپگرها دارای نازلهای جوهر مختلف است و هر كدام از یكی از رنگها كم شونده استفاده می كنند و در نتیجه ، همزمان تمام نازلها می توانند عمل كنند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 19 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان

چاپگرهای جوهر افشان:

جوهرافشان(Ink-jet)تنها تكنولوژی رستر پایه است كه چاپ رنگی را در یك عبور ، چاپ می كند .این عمل به دلیل آن است كه هر اینگونه چاپگرها دارای نازلهای جوهر مختلف است و هر كدام از یكی از رنگها كم شونده استفاده می كنند و در نتیجه ، همزمان تمام نازلها می توانند عمل كنند .

وجود تعداد زیادی نازل به ازای هر رنگ باعث افزایش سرعت در عمل چاپ خواهد شد به دلیل نیاز به گسترش (اتصال نازلها به چندین ضبع جوهر )، چاپگرهای جوهر افشان به نسبت چاپگرهای گرمایی ، قیمت پایین تری دارند. قیمت این گونه چاپگرها بین 700تا 6000دلار متغیر است .چاپ جوهر افشان غیر تماسی واقعی می باشد . چاپگر ، یك قطره جوهر قابل پاشیدن به كاغذ را تولید می كند و سپس به كاغذ می باشد .با این روش ، تصاویر و حروف ساخته می شود .

فهرست:

مقدمه

چاپگر های جوهر افشان

مكانیزم چاپگرهای جوهر افشان

HP 550C اجزای یك چاپگر جوهر افشان و

فونتها در چاپگر جوهر افشان

عملكرد چاپگرهای جوهر افشان

تعمیر و نگهداری چاپگر

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان;خرید مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان;خرید و دانلود مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان;دانلود رایگان مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان;خرید مقاله در مورد چاپگرهای جوهر افشان;تحقیق در مورد چاپگرهای جوهر افشان

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *