مقاله در مورد QBE 24 صفحه + doc

« مقدمه » سیستم رابطه ای پرس و جوی QBE توسط زلوف در یكی از مراكز تحقیقاتی IBM طراحی و ایجاد شد اصطلاح QBE هم به خود سیستم بانك رابطه ای اطاق می شود و هم به زنانی كه در این سیستم وجود دارد این سیستم، مثل SQL، رابطه ای است و تفاوت ایندو اینست كه QBE فقط برای استفاده كاربران پایانه ای طراحی شده، یعنی نه تنها نتایج مورد نظر كاربر بصورت

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 24

حجم فایل: 16 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقاله در مورد QBE

« مقدمه »

سیستم رابطه ای پرس و جوی QBE توسط زلوف در یكی از مراكز تحقیقاتی IBM طراحی و ایجاد شد.

اصطلاح QBE هم به خود سیستم بانك رابطه ای اطاق می شود و هم به زنانی كه در این سیستم وجود دارد. این سیستم، مثل SQL، رابطه ای است و تفاوت ایندو اینست كه QBE فقط برای استفاده كاربران پایانه ای طراحی شده، یعنی نه تنها نتایج مورد نظر كاربر بصورت جدولهایی در صفحة نمایش، دیده می شود، بلكه تمام در خواستهای كاربر، در كادر جدولهایی مشخص شده و به سیستم عرضه می شوند.

ابتدا با فشار دادن یك دگمه روی پایانه، چارچوب یك جدول در صفحه نمایش ظاهر می شود، سپس كاربر، با علم به اینكه جواب مورد نظرش از جدول خاصی است نام آن جدول را وارد می كند و QBE اسامی ستونهای جدول را نمایش می دهد. به این ترتیب كاربر می تواند شرط یا شروط پرس و جو شیر را در ستونهای مربوط از جدول، وارد كند.

علامت”P0 ” ” بجای دستور ” چاپ كن” است . این علامت مشخص می كند كه جواب مورد نظر در چه ستونی از جدول باید ظاهر شود. صفت مورد نظر در این دستور را ” عنصر مثال ” می گوییم. زیر عنصر مثال خط كشیده می شود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله در مورد QBE ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله در مورد QBE – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله در مورد QBE;خرید مقاله در مورد QBE;خرید و دانلود مقاله در مورد QBE;دانلود و خرید مقاله در مورد QBE;دانلود رایگان مقاله در مورد QBE

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *