مقاله در مورد Swiff 3D MAX 18 صفحه + doc

معرفی به سیستم كمك كننده (كمكی) Swiff 3D MAX 20 خوش آمدید ما می خواهیم كه زمانی كوتاه به ما اختصاص دهید تا ما كمی بیشتر راجع به شركت و فلسفة آن توضیح بدهیم

دسته بندی: کامپیوتر و IT

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 18

حجم فایل: 18 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقاله در مورد Swiff 3D MAX

معرفی:

به سیستم كمك كننده (كمكی) Swiff 3D MAX 2.0 خوش آمدید.

ما می خواهیم كه زمانی كوتاه به ما اختصاص دهید تا ما كمی بیشتر راجع به شركت و فلسفة آن توضیح بدهیم.

اهداف ما در Electric Rain ساده هستند. ساختن نرم افزار در درة جهانی، اداره كردن تجارت با تمامیت (درستی) بدون شرط، داشتن سرگرمی و لحظاتی شاد و تقسیم كردن آن با كاربران ما. این ها نماد جایی است كه شما به آن وارد شده اید. ما می توانیم بهترین ابزار 3D را در صنعت تولید كنیم. اما تا وقتی كه به شما آموزش چگونگی استفاده از آن را نداده باشیم هیچ اقدامی در آن مورد نخواهیم كرد.

ما با ساختن Swift 3D MAX 2.0 قدرت محض را داشتیم و هدف ما این است كه، در هنگام آموزش كار با آن به شما، جهان لذت و جذابیت را با شما تقسیم كنیم. حدس من این است كه شما از یك سیستم كمك كننده چیزی بیش از این سند، در یك مرجع را انتظار دارید.

من معتقدم كه مشا می خواهید در كنار این سند، یك درك ضمنی از Swift 3D MAX را نیز كسب كنید. و به خوبی شما قارد خواهید بود كه از تجربة یادیگری نرم افزار جدید لذت ببرید و در جریان كار كمی هم بخندید.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله در مورد Swiff 3D MAX ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله در مورد Swiff 3D MAX – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله در مورد Swiff 3D MAX;دانلود مقاله در مورد Swiff 3D MAX;خرید مقاله در مورد Swiff 3D MAX;خرید و دانلود مقاله در مورد Swiff 3D MAX;دانلود و خرید مقاله در مورد Swiff 3D MAX;بهترین مقاله در مورد Swiff 3D MAX;دانلود و خرید مقاله رشته کامپیوتر;دانلود رایگان مقاله رشته کامپیوتر;پژوهش

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *