مقاله در مورد Virtual Network Computing 11 صفحه + doc

به عنوان یک سیستم راه دور بین سرور و client بکار می رود که می توانید سرور را بروی Unix ، Linux ، Windows یا هر سطح دیگر اجرا کنید

دسته بندی: کامپیوتر و IT

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 11 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقاله در مورد Virtual Network Computing

کاربرد VNC – Client.Server

به عنوان یک سیستم راه دور بین سرور و client بکار می رود که می توانید سرور را بروی Unix ، Linux ، Windows یا هر سطح دیگر اجرا کنید . تقاضای client با برنامه و وجود کاربران log on در طرف سرور به آن دسترسی می یابد .

بزرگترین استفاده vnc برای دسترسی به سیستم Linux/Windows از راه دور ، از اتصال از طریق home است . vnc بواسطه پروتکل بین client و سرور که تا حد زیادی فشرده و بهینه سازی شده است نسبت به متدهای دیگر دسترسی از راه دور ، بهتر عمل می کند و نسبت به بقیه سر یعتر است .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله در مورد Virtual Network Computing ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله در مورد Virtual Network Computing – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
مقاله در مورد Virtual Network Computing ;دانلود و خرید مقاله در مورد Virtual Network Computing ;خرید و دانلود مقاله در مورد Virtual Network Computing ;دانلود رایگان مقاله در مورد Virtual Network Computing ;خرید مقاله در مورد Virtual Network Computing ;دانلود بهترین مقاله در مورد Virtual Network Computing ;VNC چیست؟;دانلود رایگان مقاله رشته

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *