مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی دسته بندی حسابداری

به صفحه دریافت مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی خوش آمدید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی را در زیر مطالعه نمایید.

مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی

دسته بندی حسابداری
فرمت فایل docx
تعداد صفحات 22
حجم فایل 18 کیلو بایت

مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی

محصول نهایی گزارشگری مالی. صورت های مالی است. هر صورت مالی منعكس كننده اطلاعاتی است كه در مجموع می تواند تصویر روشنی از واحد تجاری مورد نظر ارائه نماید. صورت سود و زیان جامع یكی از صورت های مالی است كه میزان افزایش یا كاهش حقوق صاحبان سرمایه را از بابت درآمدها و هزینه های مختلف نشان میدهد. سرمایه گذاران. اعتباردهندگان. مدیریت و سایرین جهت اتخاذ تصمیم های اقتصادی به اطلاعاتی در مورد علل تغییر دارایی ها و بدهیهای بنگاه. نتایج معاملات و آثار رویدادها و شرایط برخاسته از محیط نیاز دارند. هدف اصلی این تحقیق بررسی تاثیر ارائه ی صورت سود و زیان جامع بر تصمیم گیر ی های استفاده كنندگان از دیدگاه آنان است. از این رو با استفاده از متون و ادبیات حسابداری مولفه های تصمیم گیری شناسایی گردید و مبنای طراحی سوال های ابزار اندازه گیری قرار گرفت. اطلاعات لازم برای تحقق بخشیدن به اهداف تحقیق با استفاده از پرسشنامه جمع آوری شد. جامعه آماری پژوهش متشكل از دو گروه استفاده كننده صورت های مالی شامل مدیران (كارشناسان ارشد مالی) شركت های سرمایه گذاری با تعداد 103 نفر و مدیران مالی (كارشناسان ارشد مالی) صنعت آب و برق با تعداد 120 نفر بود. این تحقیق شامل دو فرضیه است. فرضیه اول تحقیق مربوط به تاثیر ارائه صورت سود و زیان جامع بر تصمیم گیری های استفاده كنندگان صورت های مالی از دید استفاده كنندگان صورت های مالی است. نتایج آزمون فرضیه اول كه با استفاده از روش توزیع دو جمله ای در سطح معنی داری 0.05 انجام پذیرفت. نشان می دهد كه صورت سود و زیان جامع بر تصمیم گیری های استفاده كنندگان تاثیر دارد. فرضیه دوم تحقیق مرتبط با تفاوت بین دیدگاه های استفاده كنندگان صورت های مالی در ارتباط با تاثیر صورت سود و زیان جامع بر تصمیم گیری های آنان می باشد. نتایج آزمون این فرضیه كه با استفاده از تحلیل آماری كای دو در سطح معنی داری 0.05 انجام پذیرفت. نشان می دهد كه تفاوت معنی داری بین دیدگاه های استفاده كنندگان صورت های مالی وجود ندارد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
مقاله محصول نهایی گزارشگری مالی,محصول نهایی گزارشگری مالی

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید.

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *