مقاله پیش بینی فروش دراقتصاد دسته بندی حسابداری

به صفحه دریافت مقاله پیش بینی فروش دراقتصاد خوش آمدید.

قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات مقاله پیش بینی فروش دراقتصاد را در زیر مطالعه نمایید.

مقاله پیش بینی فروش

دسته بندی حسابداری
فرمت فایل docx
تعداد صفحات 30
حجم فایل 13 کیلو بایت

مقاله پیش بینی فروش دراقتصاد

وسیله ای ضروری برای عرضه محصولات جدید، برنامه ریزی تولید ، تعیین سطوح موجودی لازم و ایجاد روس توزیع مطلوب است . پیش بینی خیلی بالا در مورد تقاضا منجر به افزایش سرمایه گذاریهای شركت در تولید می شود وبا هدردادن  منابع مالی ، سود آوری را كاهش می دهد از طرف دیگر پیش بینی  خیلی پایین  تقاضا نیز باعث میشود شركت تحرك و سرمایه گذاری  و اقدامات لازم برای آینده را محدود كند.

بنابراین پیش بینی براساس تقاضای واقعی صورت گیرد.

تخمین اندازه و سهم بازار

اندازه بازار به تعداد خریداران موجود بستگی دارد . خریداران موجود در بازار  دارای سه ویژگی هستند.

علاقه ، درآمد ودسترسی

برای مثال  موتور سیكلت 4 در نظر بگیرید . گام اول در خرید آن تخمین تعداد مصرف كنندگانی كه علاقمند به داشتن موتور سیكلت هستند كه اینان «بازار بالقوه » موتور سیلكت 4 تشكیل می دهند .گام دوم این است كه این خریداران بالقوه باید توان مالی خرید موتورسیكلت  را داشته باشند. درگام سوم اندازه  بازار كه تابع علاقه ودر آمد مصرف كنندگان است بر پایه دسترسی به محصول محدود تر می شود . مصرف كنندگانی كه باقی می مانند در بازار واجد شرایط » را تشكیل می دهند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله پیش بینی فروش دراقتصاد ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله پیش بینی فروش دراقتصاد – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
مقاله پیش بینی فروش,پیش بینی فروش,مقاله پیش بینی فروش دراقتصاد

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید.

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *