مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار 19 صفحه + doc

تحلیل نحوی جهت دار چیست ؟ هر برنامه نویسی به داده های ورودی ها می پردازد معمولا پردازش داده های ورودی به آنچه كه مقاوم می باشد ، و اغلب حتی بر انچه كه دنبال می كند ، ورودی تحت بررسی بستگی دارد به منظور دانستن اینكه چگونه پردازش داده تجزیه نامیده می شود این تبعیتها را دنبال می كنیم اغلب هنگامی كه اول برنامه را می نویسیم دنبال كردن تبعیتهای

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 19

حجم فایل: 16 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار

تحلیل نحوی جهت دار چیست ؟

هر برنامه نویسی به داده های ورودی ها می پردازد . معمولا پردازش داده های ورودی به آنچه كه مقاوم می باشد ، و اغلب حتی بر انچه كه دنبال می كند ، ورودی تحت بررسی بستگی دارد . به منظور دانستن اینكه چگونه پردازش داده تجزیه نامیده می شود این تبعیتها را دنبال می كنیم . اغلب هنگامی كه اول برنامه را می نویسیم دنبال كردن تبعیتهای ساده نسبتا آسان است . همان طور ك برنامه توسعه می یابد ، همانطور كه ویژگی های جدید اضافه می شوند و خطاها ثابت هستند ، اغلب متوقف كردن تبعیتها ساده می باشد.

چون دنبال كردن یا حتی تشخیص دادن تمام موارد خاص سخت است پردازش ورودی در دسری شده است . تغییر دادن برنامه باعث می شود كه مسائل پیش بینی نشده و خطرات نگهداشت برنامه از كنترل خارج شوند . تحلیل نحوی جهت دار تكنیكی است برای خطاب قرار دادن این مشكلات است . در تحلیل نحوی جهت دار ، بخش ورودی برنامه بوسیله الگوریتم استاندارد ، از توصیف سطح بالا درباره ساختار داده ورودی به طور خود كار ساخته شده است . دستورالعملهای اجرا كردن پردزاش ضروری داده وابسته به توصیف در راهی مناسب است .

شرحی كه رویه ای نمی باشد معمولا برای نوشتن و تغییر دادن دستورالعمل معادل برنامه و احتمالا خطاهای حفاظی آسانتر است برای خواندن و حفظ كردن آسانتر است . برای استفاده شدن در برنامه های ضروری دیگر همان ورودی آسان است ، بنابراین رابطهای یكسان را تایید می كند . همچنین تكنیك با جدا سازی ورودی و پردازش مولفه ها و فراهم آوردن ساختار واحدی ، طبیعی در كل برنامه ساده می شود. برای استفاده از تحلیل نحوی جهت دار نخست شرح داده های ورودی كه دستور زبان نامیده می شوند را بنویسید. فایلی كه شامل دستور زبان است فایل نحوی نامیده می شود .

فهرست:

تحلیل نحوی جهت دار چیست ؟

توصیف توالی ورودی

چگونه تجزیه گر كار می كند

یادداشتی بر نشان گذاری

پردازنده های كاهنده

ساختمان تجزیه گر

فراخوانی تجزیه گر

برقراری ارتباط با تجزیه گیر

ورودی تجزیه گیر

كنترل خطا

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار;خرید مقاله مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار;خرید و دانلود مقاله مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار;دانلود و خرید مقاله مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار;دانلود رایگان مقاله مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار;دانلود رایگان تحقیق مقدمه ای بر تحلیل نحوی جهت دار

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *