ویژگیهای RAS 20 صفحه + doc

بحث Remote Access Service به نسخه های قدیمی سرویس دهنده ویندوز NT برمی گردد كه اسم آن سرویس دهنده پیشرفته ویندوز NT نسخه (NTAS) 31 بود RAS اصولاً برای دادن قابلیت Dial – up تلفنی به كاربران برای برقراری ارتباط با یك سیستم NTAS و دسترسی به منابع اشتراكی شبكه از طریق مودم طراحی شده بود دامنه سرویسهای RAS به موارد زیر گسترش یافته است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 20

حجم فایل: 18 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

ویژگیهای RAS

بحث Remote Access Service به نسخه های قدیمی سرویس دهنده ویندوز NT برمی گردد كه اسم آن سرویس دهنده پیشرفته ویندوز NT نسخه (NTAS) 3.1 بود . RAS اصولاً برای دادن قابلیت Dial – up تلفنی به كاربران برای برقراری ارتباط با یك سیستم NTAS و دسترسی به منابع اشتراكی شبكه از طریق مودم طراحی شده بود . دامنه سرویسهای RAS به موارد زیر گسترش یافته است :

  • دسترسی به شبكه از راه دور
  • دسترسی به اینترنت از طریق TCP/IP
  • پروتكل تونلینگ نقطه – به – نقطه (PPTP)

دسترسی به شبكه از راه دور

اولین ویژگی RAS ، قابلیت دسترسی به منابع اشتراكی شبكه برای سرویس گیرنده های NT ، 2000 و ویندوز XP از طریق ارتباط Dial-up است . اینكار باعث می شود كه كاربران شما بتوانند بطور كاملاً راحتی با شبكه ارتباط برقرار كنند ، مثلاً آنها می توانند به شبكه شما Dial كنند و به فایلها و برنامه های ذخیره شده روی ایستگاههای كاری شبكه و سرویس دهنده های روی یك سایت سرویس گیرنده دسترسی داشته باشند .

RAS همه پروتكلهای استاندارد در یك شبكه ویندوز NT را مثل NetBEUI ، IPX/SPX و TCP/IP ، فریمهای مخففی شده و انتقال داده شده و كپسوله شده از طریق ارتباطات dial-up را پشتیبانی می كند آن فریمها برای سیستمهای دیگر روی شبكه (یا حتی برای سیستمهای روی اینترنت) مقدر شده اند و وقتی به شبكه مورد نظر می رسند مجدداً unpack می شوند و به شبكه وارد می شوند این ویژگیها می توانند به طرق مختلفی مورد استفاده قرار گیرند .

مثلاً شركتهایی كه نمی توانند روی تكنولوژیهای پرسرعت WAN سرمایه گذاری كنند ، می توانند از خطوط ارزانتر یا خطوط دیجیتالی همانند لینكهای WAN استفاده نمایند . شركتهای با لینكهای پیشرفتة WAN هنوز هم می توانند از ارتباطات ارزانتر RAS برای امكان سرویس backup در حالتی كه لینكها fail می شوند استفاده كنند .

امكان دسترسی به شبكه شما برای كاربران دور یك فرآیند فوق العاده خطرناك است . هر نوع رخنة امنیتی روی آن ارتباط می تواند منجربه از كار افتادن ساختار داخلی IS شما شود . بدین دلیل ، RAS روشهای امنیتی قابل انعطاف و قدرتمندی را در موارد زیر عرضه داشته است :

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” ویژگیهای RAS ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – ویژگیهای RAS – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله ویژگیهای RAS;خرید مقاله ویژگیهای RAS;خرید و دانلود مقاله ویژگیهای RAS;دانلود و خرید مقاله ویژگیهای RAS;دانلود رایگان مقاله ویژگیهای RAS;دانلود رایگان تحقیق ویژگیهای RAS;دانلود رایگان پژوهش ویژگیهای RAS

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *