پاورپوینت آشنایی مختصر با نرم افزار مایا 11 صفحه + ppt

نرم افزار مایا برای طراحی سه بعدی استاین نرم افزار نخست توسط شرکت الیاس ویوفرانت عرضه شده است که در سال 2005 شرکت اتو دسک ان را خریداری کرد و نسخه های جدید مایا با نام اتو دسک مایا به بازار عرضه شدند

فرمت فایل: ppt

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 137 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

تاریخچه و کاربرد های نرم افزار مایا

—نرم افزار مایا برای طراحی سه بعدی است.این نرم افزار نخست توسط شرکت الیاس ویوفرانت عرضه شده است که در سال 2005 شرکت اتو دسک ان را خریداری کرد و نسخه های جدید مایا با نام اتو دسک مایا به بازار عرضه شدند. —مایا یکی از پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی و متحرک سازی سه بعدی است که به طور گسترده در استودیو های فیلم سازی انیمیشن و همینطور صنعت بازی های رایانه ای استفاده میشود.


ویژگی های نرم افزار

این نرم افزار برای امور مختلف استفاده می شود از جمله کاربرد این نرم افزار: —در ساخت کارتون ها و فیلم ها می باشد گاز کاتون های ساخته شده توسط مایا میتوان به کارتون های شرکت و داستان اسباب بازی اشاره نمود —دیگر کاربرد مایا در ساخت بازی های کامپیوتری میباشد برنامه نویسان بازی های کامپیوتری بشدت به مایا برای تولید بازی ها اتکا دارند البته یه نسخه کوجکتر از مایا به بازار اریه شده که مخصوص بازی های کامپیوتری است .

و……….

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت آشنایی مختصر با نرم افزار مایا ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت آشنایی مختصر با نرم افزار مایا – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
نرم افزار مایا ;طراحی سه بعدی ;الیاس ویوفرانت

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *