پاورپوینت شبکه های حسگر بیسیم 36 صفحه + ppt

WSN ها مجموعه‌ای از گره‌های محاسباتی نسبتاً ارزان با اندازه فشرده هستند که شرایط محیطی محلی یا دیگر پارامترها را سنجیده و این اطلاعات را به منظور پردازش مناسب به نقاط مرکزی ارسال می‌نمایند

فرمت فایل: ppt

تعداد صفحات: 36

حجم فایل: 893 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقدمه:

WSN ها مجموعه‌ای از گره‌های محاسباتی نسبتاً ارزان با اندازه فشرده هستند که شرایط محیطی محلی یا دیگر پارامترها را سنجیده و این اطلاعات را به منظور پردازش مناسب به نقاط مرکزی ارسال می‌نمایند. گره‌های WSN (WNها) قادر به حس کردن محیط، ارتباط با گره‌های مجاور و در بیشتر موارد قادر به انجام محاسبات پایه بر روی داده‌های جمع‌آوری شده می‌باشند.

تقسیم بندی شبکه های حسگر بی سیم

•شبکه‌های بی‌سیم دسته اول (C1WSN):

سیستم‌های مبتنی بر شبکه تقریباً ثابت که از مسیریابی داینامیک هم در بخش‌های بی‌سیم و هم سیم‌دار شبکه بهره می‌گیرند. سیستم‌های نظامی معمولاً به این دسته تعلق دارند.

•شبکه‌های بی‌سیم دسته دوم (C2WSN):

سیستم‌های نقطه به نقطه (ستاره‌ای) که از مسیریابی استاتیک بر روی شبکه‌های بی‌سیم بهره می‌گیرد. عموماً تنها یک مسیر از WNها به گره انتقالی وجود دارد (WNها گره‌های وابسته هستند) سیستم‌های کنترل اقامتی یا محلی معمولاً به این دسته تعلق دارند.

ویژگی هایC1WSN

.1گره‌های حسگر قادرند از ارتباطات به نیابت از دیگر گره‌های حسگر پشتیبانی کنند، یعنی بعنوان تکرارکننده عمل نمایند.

.2گره انتقالی از مسیریابی داینامیک پشتیبانی کرده و به لحاظ فیزیکی و منطقی، بیش از یک لینک فیزیکی به مابقی شبکه موجود می‌باشد.

و………

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت شبکه های حسگر بیسیم ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت شبکه های حسگر بیسیم – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
شبکه های حسگر بی سیم;تقسیم بندی شبکه های حسگر بی سیم;شبکه‌های بی‌سیم دسته اول ;شبکه‌های بی‌سیم دسته دوم ;شرایط محیط حسگر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *