پاورپوینت مبانی تئوری سازمان (اصول سرپرستی) 16 صفحه + ppt

سازمان رسمی سازمان عبارت است ازعده ای افراد تشکیل یافته که ازطریق تعیین وتخصیص وظایف ومسئولیت هاامکان دستیابی به هدف مشخص و مورد نظررا تسهیل می دهند ((سیستمی از فعالیت ها یا نیرو های دو یا چند نفرکه به صورتی آگاهانه هماهنگ شده باشند))

دسته بندی: کامپیوتر و IT

فرمت فایل: ppt

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 2.415 مگا بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پاورپوینت مبانی تئوری سازمان(اصول سرپرستی)

مبانی تئوری سازمان:

سازمان رسمی

سازمان عبارت است ازعده ای افراد تشکیل یافته که ازطریق تعیین وتخصیص وظایف ومسئولیت هاامکان دستیابی به هدف مشخص و مورد نظررا تسهیل می دهند.

((سیستمی از فعالیت ها یا نیرو های دو یا چند نفرکه به صورتی آگاهانه هماهنگ شده باشند.))

تنظیم پست ها ووظایف سازمانی به شیوه روشمنداست که در نتیجه زنجیره فرماندهی مشخص وانسجام اداری وظایف تخصصی امکان پذیر می گردد. تفویض اختیار به صورت نخستین یا اساسی ترین کار سازمان در می آید،یعنی کاری بس مخاطره آمیزکه ایجاب می کند به شیوه ای مستمر ومدبرانه و به صورت رسمی امور را هماهنگ نموده و کنترل هایی اعمال می گردد.تامین امنیت کل سیستم وهمه اعضا موجب می شود فشارهای دائمی وارد آید تا این روابط جنبه نهادی به خود بگیرد و بدین وسیله روابط مزبور از گزند هر نوع عدم اطمینان و احساس و عواطف فردی مصون بماند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت مبانی تئوری سازمان (اصول سرپرستی) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت مبانی تئوری سازمان (اصول سرپرستی) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
پاورپوینت مبانی تئوری سازمان;خرید و دانلود پاورپوینت مبانی تئوری سازمان;دانلود پاورپوینت مبانی تئوری سازمان;خرید پاورپوینت مبانی تئوری سازمان;دانلود و خرید پاورپوینت مبانی تئوری سازمان;خرید و دانلود پروژه پاورپوینت مبانی تئوری سازمان;پژوهش پاورپوینت مبانی تئوری سازمان;خرید و دانلود پاورپوینت مدیریت

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *