پاورپوینت محیط سازمان 44 صفحه + pptx

در تئوری مدرنیست سازمان ،‌محیط سازمانی به عنوان موجودیتی كه خارج از مرزهای سازمان قراردارد مفهوم سازی می شود یعنی محیط با تحمیل محدودیتها و الزام سازمان به انطباق با محیط به عنوان بهای ادامه حیات بر آن اثر می گذارد اندیشمندان نمادین تفسیری در مقایسه با مدرنیست ها محیط را نوعی ساخت اجتماعی تصور میكنند یعنی محیط ها سازه هایی نظری تصور می شوند كه ب

فرمت فایل: pptx

تعداد صفحات: 44

حجم فایل: 528 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

nتئوری سازمان پست مدرن رویكردهای متعددی در خصوص رابطه سازمان ها و محیط ارائه می دهد . nمسأله ساز كردن ( زیر سوال بردن مرز بین سازمان و محیط ) تمركز دارد . ایده های این راستا سازمان بدون مرز ، مدل شبكه ای و سازمان مجازی را می توان نام برد . nنقد تئوری روابط سازمان و محیط از نگاه مدرنیست كه به زعم پست مدرنیستها ضد محیطی اند .از آن جهت كه بهره برداری از منابع طبیعی كمیاب را برای كسب مزیت رقابتی توجیه می كنند .

n تعریف محیط

تعریف محیط سازمانی در نگاه مدرنیست ها محیط سازمانی نوعاً‌ بر اساس عناصر شكل دهنده آنها تعریف می شوند سه شیوه طبقه بندی معمول عبارتند از :

nشبكه بین سازمانی nمحیط عمومی nمحیط بین المللی و جهانی

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پاورپوینت محیط سازمان ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پاورپوینت محیط سازمان – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
محیط،سازمان

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *