پایگاه داده شی گرا 26 صفحه + doc

در نظر بگیرید برای رانندگی مجبور بودید از تمام نكات فنی و همه اتفاقاتی كه در موتور و پیستونها اتفاق میافتد با خبر بودید واقعاً گیج كننده میشد، اینطور نیست!

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 26

حجم فایل: 36 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پایگاه داده شی گرا

شی گرایی:

در نظر بگیرید برای رانندگی مجبور بودید از تمام نكات فنی و همه اتفاقاتی كه در موتور و پیستونها اتفاق می‌افتد با خبر بودید واقعاً گیج كننده می‌شد، اینطور نیست! در واقع برنامه نویسی ابتدا بدین صورت بود و فقط افراد خاصی می‌توانستند این كار را انجام دهند ولی با ظهور شی گرایی همه چیز عوض شد.

حالا ببینیم یك شی دقیقاً چكار میكند. اول اینكه یك شی طوری طراحی شده كه برنامه نویسی همانند دنیای اطراف ما بنظر برسد. یك شی همه چیزهای مربوط را دور هم جمع میكند مثلا توابع ، زیرروالها، متغییرها و حتی پایگاه داده مربوط همه و همه در یك جا و به صورت یك موجودیت. كار دیگر شی این است كه جزئیات را از دید شما پنهان می‌كند به طوری كه شما بدون آن كه از ماهیت درونی آنها آگاه باشید می‌توانید به راحتی از آنها استفاده كنید.

همانطور كه بدون آنكه از جزئیات درونی و مدارهای یك تلوزیون باخبر باشید با آن كار میكنید و این به یكی از آرزروهای دیرینه برنامه نویسان یعنی سادگی و عدم پیچیدگی پاسخ داد. حال بیایید ببینیم یك شی چگونه این كارها را انجام می‌دهد.

فهرست مطالب:

شی گرایی: 1

مفاهیم شی گرایی.. 4

شناخت اشیاء. 5

مدل اشیاء. 8

رفتار اشیاء. 9

زبان یكپارچه مدل‌سازی چیست؟. 10

مصارف دیاگرام موارد استفاده. 10

نمودار كلاس… 11

نمودار همكاری.. 11

نمودار ترتیبی.. 12

كنترل دسترسی تشخیصی در پایگاههای داده شیء گرا 12

امكاناتی برای انجام تحلیلهای امنیتی.. 14

برنامه نویسی شی ئ گرا 15

تجرید Abstraction. 16

سه اصل oop. 18

كپسول سازی encapsulation. 18

وراثت inheritance. 22

منابع و ماخذ: 24

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پایگاه داده شی گرا ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پایگاه داده شی گرا – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله پایگاه داده شی گرا;خرید مقاله پایگاه داده شی گرا;دانلود رایگان مقاله پایگاه داده شی گرا;پایگاه داده شی گرا چیست؟;خرید و دانلود مقاله پایگاه داده شی گرا;دانلود رایگان تحقیق پایگاه داده شی گرا;دانلود رایگان پروژه پایگاه داده شی گرا;دانلود رایگان مقاله رشته کامپیوتر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *