پایگاه داده های توزیع شده 14 صفحه + doc

تعریف پایگاه داده های توزیع شده مجموعه ای از داده های ذخیره شده ( با ویژگی های بر شمرده در تعریف پایگاه داده ها) كه منطقا به این سیستم تعلق دارند ، ولی در مانه های ( گره هاكامپیوتر) مختلف یك یا بیش از یك شبكه توزیع شده اند می توان گفت كه

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 14

حجم فایل: 17 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پایگاه داده های توزیع شده

تعریف پایگاه داده های توزیع شده:

مجموعه ای از داده های ذخیره شده ( با ویژگی های بر شمرده در تعریف پایگاه داده ها) كه منطقا به این سیستم تعلق دارند ، ولی در مانه های ( گره ها:كامپیوتر) مختلف یك یا بیش از یك شبكه توزیع شده اند می توان گفت كه در این معماری تعدادی پایگاه داده های ذخیره شده روی كامپیوترهای مختلف داریم.

كه از نظر كاربران، پایگاه واحدی هستند به بیان دیگر مجموعه ای است از چند پایگاه داده منطقا به مرتبط و توزیع شده روی یك شبكه كامپیوتری ، توجه داشته باشیم كه در این معماری در سطح طراحی بر اساس یك استراتژی توزیع و یك طرح تخصیص مشخص داده هایش را در چند مانه توزیع می كند .

مانه ها با یكدیگر چنان همكاری دارند كه هر كاربر می تواند به داده های مورد نیازش در هر مانه دستیابی داشته باشد به گونه ای كه انگار داده هایش در مانه خودش ذخیره شده باشند. در این معماری هر مانه خود یك سیستم پایگاه داده هاست یعنی : پایگاه داده ها ، سیستم مدیریت پایگاه داده ها و مدیر انتقال داده ها دارد……………….

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پایگاه داده های توزیع شده ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پایگاه داده های توزیع شده – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله پایگاه داده های توزیع شده;دانلود مقاله پایگاه داده های توزیع شده;خرید مقاله پایگاه داده های توزیع شده;خرید و دانلود مقاله پایگاه داده های توزیع شده;دانلود و خرید مقاله پایگاه داده های توزیع شده;دانلود رایگان تحقیق پایگاه داده های توزیع شده;دانلود رایگان پژوهش پایگاه داده های توزیع شده

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *