پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ) 5 صفحه + docx

پرسشنامه سلامت عمومی (28 GHQ)

دسته بندی: روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 5

حجم فایل: 12 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ)

پرسشنامه سلامت عمومی ( 28- GHQ ) که توسط گلدبرگ و هیلیر معرفی شده است. این پرسشنامه به عنوان یك ابزار سرندی می تواند احتمال وجود یك اختلال روانی را در فرد تعیین كند. این پرسشنامه دارای 4 زیر مقیاس است: خرده مقیاس نشانه های جسمانی، اضطراب و بی خوابی، نارسا كنش وری اجتماعی و افسردگی. مدت اجرای آزمون به طور متوسط حدود 10 تا 12 دقیقه است. وجود چهار زیر مقیاس براساس تحلیل آماری پاسخ ها (تحلیل عاملی) به دست آمده است.

زیر مقیاس (A) شامل مواردی درباره احساس فرد نسبت به وضع سلامت خود و احساس خستگی آنها است و با نشانه های جسمانی همراه است. مواد این زیر مقیاس در پرسشنامه در سوال های 1 تا 7 مشخص شده است.

زیر مقیاس (B) شامل مواردی است كه با اضطراب و بی خوابی مرتبط اند. هفت ماده مربوط به این زیر مقیاس در سوال های 8 تا 14 مشخص شده اند.

زیر مقیاس (C) گستره توانایی افراد را در مقابله به خواسته های حرفه ای و مسائل زندگی روزمره می سنجد و احساسات آنها را درباره چگونگی كنار آمدن با موقعیت های متداول زندگی، آشكار می كند. هفت ماده مربوط به این زیر مقیاس در سوال های 15 تا 21 آمده است.


 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پرسشنامه سلامت عمومی (28- GHQ) – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
پرسشنامه سلامت عمومی (28 GHQ);سلامت عمومی (28 GHQ)

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *