کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی 22 صفحه + doc

چکیده کتابخانه ها و موسسات آموزشی با مشکل مدیریت کارآمد بار سنگین داده ها که دائما نیز در حال افزایش است روبرو می باشند نرم افزارهای کامپیوتری بکار گرفته شده برای این منظور، غالبا فقط برای پرس و جوهای معمولی و پشتیبانی از مسائل مدیریتی و برنامه ریزی کوتاه مدت اداری جوابگو هستند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 117 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی

چکیده:
کتابخانه ها و موسسات آموزشی با مشکل مدیریت کارآمد بار سنگین داده ها که دائما نیز در حال افزایش است روبرو می باشند. نرم افزارهای کامپیوتری بکار گرفته شده برای این منظور، غالبا فقط برای پرس و جوهای معمولی و پشتیبانی از مسائل مدیریتی و برنامه ریزی کوتاه مدت اداری جوابگو هستند.

در حالیکه در عمق درون این حجم داده ها، الگوها و روابط بسیار جالبی میان پارامترهای مختلف بصورت پنهان باقی میماند. داده کاوی یکی از پیشرفتهای اخیر در حوزه کامپیوتر برای اکتشاف عمیق داده هاست. داده کاوی از اطلاعات پنهانی که برای برنامه ریزیهای استراتژیک و طولانی مدت میتواند حیاتی باشد پرده برداری میکند. تبیین مشخصه های اساسی فراینده داده کاوی و کشف کاربردهای ممکن آن در کتابداری و موسسات دانشگاهی اهداف اصلی این مقاله را شکل میدهند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی چییست؟;دانلود مقاله کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی;دانلود تحقیق کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی;دانلود پژوهش کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی;مقاله کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی;دانلود مقاله رشته کامپیوتر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *