گروه بندی اطلاعات در MIS 29 صفحه + doc

موضوع این بحث مقاله سیستم اطلاعات مدیریت می باشد سیستم اطلاعت مدیریت به معنی مدیریت برپایه 1 استراتژی رقابت؛ و 2كاهش هزینه‌ها، كه خود یك سیاست رقابت صادراتی می‌باشد برای لحاظ كردن این دو استراتژی به كار بردن سیستم‌های اطلاعات مبنی بر فن‌آوری‌های اطلاعت وارتباطات ضروری می‌نماید

دسته بندی: کامپیوتر و IT

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 29

حجم فایل: 48 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

گروه بندی اطلاعات در MIS

مقدمه:

موضوع این بحث مقاله سیستم اطلاعات مدیریت می باشد سیستم اطلاعت مدیریت به معنی مدیریت برپایه:

1- استراتژی رقابت؛ و 2-كاهش هزینه‌ها، كه خود یك سیاست رقابت صادراتی می‌باشد. برای لحاظ كردن این دو استراتژی به كار بردن سیستم‌های اطلاعات مبنی بر فن‌آوری‌های اطلاعت وارتباطات ضروری می‌نماید.

مدیران امروز، با انبوهی اطلاعات روبرو هستند. اطلاعاتی كه به‌عنوان داده‌های سیستم بایستی پردازش گردیده و قابل فهم، تعمیر و نگهداری و بازیابی گردد. از طرف دیگر سیستم‌های مدیریت و ابزارهای كنترل در طول زمان تغییرات زیادی پیدا كرده‌اند این تغییرات را می‌توان در چهار زمینه كلی عنوان كرد:

1-كنترل سنتی 2-كنترل بر وكراتیك 3-كنترل كاریزماتیك 4-كنترل اینفورماتیك.

در ساختارهای سنتی فئودالی، كنترل ازطریق سنت، ادراك و اعمال می‌شد، مقامات كنترلی به‌طور سنتی و موروثی به نسل‌های بعد منتقل می‌گردید و جامعه نیز این نوع ساختار كنترلی را چون سنت بود می‌پذیرفت و بدان گردن می‌نهاد. در وضعیت كاریزماتیك، كنترل از طریق رابطه بین رهبر و پیروان اعمال می‌گردید. دراین حالت، رهبران كاریزما، شیوه عمل را انتخاب می‌كردند و پیروان نیز از آنها تبعیت می‌كردند زیرا آنها را قبول داشتند. در بروكراسی، كنترل در ساختار سازمانی تعبیه می‌شد، ساختاری كه بر قانون و مقررات استوار بود و جنبه غیرشخصی داشت و تبعیت از آن الزامی بود.

در اینفوكراسی، كنترل از طریق نرم‌افزارها اعمال می‌شود. مجموعه دانش‌ها و آگاهی‌های تخصصی، بسیار رشد كرده است و اینفوكراسی می‌تواند هر نوع اطلاعاتی را از طریق شبكه‌های الكترونیكی بدست آورد. از سیستم‌های خبره، استفاده كند و به تمامی دانش‌های تخصصی و حرفه‌ای مجهز شود.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” گروه بندی اطلاعات در MIS ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – گروه بندی اطلاعات در MIS – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
گروه بندی اطلاعات در MIS;دانلود و خرید گروه بندی اطلاعات در MIS;خرید و دانلود گروه بندی اطلاعات در MIS;خرید گروه بندی اطلاعات در MIS;دانلود گروه بندی اطلاعات در MIS;دانلود رایگان گروه بندی اطلاعات در MIS;گروه بندی اطلاعات در MIS چیست؟;دانلود و خرید مقاله گروه بندی اطلاعات در MIS;مقاله گروه بندی اطلاعات در MIS;دانلود رایگان مقاله گروه بندی

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *