گروه خبری News Group 8 صفحه + doc

گروه خبری ، محلی برای گفتگو كاربران مختلف در مورد مطالب متنوع می باشد كه معمولا این مطالب در قالب نوشتار است كاربران مختلف این مطالب را خوانده به آنها جواب می دهند یكی دیگر از امكانات این گروه ها امكان به اشتراك گذاری اطلاعات مختلف نظیر مقاله ، فیلم ، عكس و موسیقی است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 8

حجم فایل: 11 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

گروه خبری News Group

گروه خبری ، محلی برای گفتگو كاربران مختلف در مورد مطالب متنوع می باشد كه معمولا این مطالب در قالب نوشتار است. كاربران مختلف این مطالب را خوانده به آنها جواب می دهند. یكی دیگر از امكانات این گروه ها امكان به اشتراك گذاری اطلاعات مختلف نظیر مقاله ، فیلم ، عكس و موسیقی است . در سالهای اخیر شاهد بوجود آمدن روزنامه های الكترونیكی در قالب این گروه های خبری هستیم.گروه های خبری می تواند مفید و سرگرم كننده و یا گاهی مخرب است. گروههای خبری زیادی در مورد موضوعات مختلف وجود دارند نظیر گروههای كامپیوتری ، فیلم و . . .

متاسفانه در سالهای اخیر گروههای غیر اخلاقی و غیر قانونی بوجود آمده اند كه لزوم پرهیز از آنها بخصوص برای نوجوانان امری جدی است. باندهای بزهكاری خاصی روی اینترنت وجود دارند كه با ترویج افكار خاص اهداف خود را دنبال می كنند لذا هر آنچه در این گروه های خبری است نباید باور كرد. مدارس معمولا این گروههای خبری را محدود می سازند .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” گروه خبری News Group ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – گروه خبری News Group – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله گروه خبری News Group;خرید مقاله گروه خبری News Group;خرید و دانلود مقاله گروه خبری News Group;دانلود و خرید مقاله گروه خبری News Group;دانلود رایگان مقاله گروه خبری News Group;دانلود رایگان تحقیق گروه خبری News Group

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *