گزارش كارآموزی در شركت كامپیوتری 15 صفحه + doc

گزارش كارآموزی در شركت كامپیوتری در 15 صفحه ورد قابل ویرایش

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 15

حجم فایل: 14 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

گزارش كارآموزی در شركت كامپیوتری در 15 صفحه ورد قابل ویرایش

فهرست

عنوان

صفحه

مقدمه……………………………………………………………………………………………………………………………………

تاریخچه ی محل كار آموزی……………………………………………………………………………………………….

فعالیت های محل كارآموزی……………………………………………………………………………………………….

گزارش كارآموزی………………………………………………………………………………………………………………..

نتیجه گیری………………………………………………………………………………………………………………………….

مقدمه:

در ابتدای كار كه من وارد شركت شدم متوجه شدم كه كار خود را باید با برنامه فلش Flash Mx آغاز كنم. یعنی فهمیدم كه قبل از آغاز به كار باید برنامه ی فلش را كامل بشناسم و بتوانم طرز استفاده ی درست و به موقع ابزار را بلد باشم. سپس توانستم با بهره گیری از اطلاعات و تجربه های مدرس كار آموزیم، با برنامه فلش كاملاً آشنا شوم. درابتدای كار، دست من زیاد آزاد نبود و مدرس كارآموزی نیز من را در انجام كارها راهنمایی می نمود اما در اوایل هفته ی سوم من به تنهایی كار خود را آغاز نمودم و دیگر از نقطه نظرات وی استفاده نكردم. و خواستم كه خودم به تنهایی در ایجاد صفحات كوچك فلش سهیم باشم. بنابراین با ایجاد چند صفحه ی كوچك از برنامه ی فلش توانستم توجه مدرس كار آموزیم را نسبت به كارهای اجرایی جلب كنم. در ضمن من همچنین در این شركت در كارهای photoshop در زمینه های مختلف مانند ترمیم و باز سازی عكس ها فعالیت چشمگیری داشتم.

تاریخچه:

این شركت گرافیكی از سال 1376 شروع به كار نمود. این شركت با تولید نرم افزار هنر هفتم كار خود را نیز آغاز نمود. در ابتدای كار CD های تولید شده چند رسانه ای نیز بود. در سال 1377 با تولید CD های طالع بینی، ویندوز فارسی نوین، تهران قدیم، و صدور یك كتاب كامپیوتری و موسیقی كلاسیك عملاً كار خود را به عنوان تولید كننده های نرم افزاری و گرافیكی آغاز نمود. همچنین این شركت در كارهای خود نیز از دیزاین‌های بسیار جالب گرافیكی نیز استفاده می نماید. نام این شركت در ابتدای كار یا شاید بهتر باشد كه گفت از آن زمان به نام شركت مهندسی پژوهشی نوین نیز بود اعم فعالیت های شركت عبارتند از تهیه و تولید و جمع آوری اطلاعات تاریخ سینمای ایران درقبل و بعد از انقلاب به صورت 2 زبان و همچنین استفاده از طرح ها و ایجاد كمپوزیسیون جذاب و دیدنی در كار ناگفته نماند كه این شركت نه تنها از تولید و ایجاد نرم افزارها دست داشته، بلكه در كارهای گرافیكی این CD نیز نقش بسیار مهم را ایفا كرده است. بنابراین هر جا كه مانامی از این CD های نرم افزاری می آوریم، باید توجه ی اقدامات و فعالیت های گرافیكی برای جمع آوری تولید و این CD ها شویم. از فعالیت های دیگر این شركت می توان از CD های آموزشی با بیست از شصت عنوان، مبتكر تهیه و تولید CD های بازی فارسی با بیش از 40 عنوان از جمله فیضا، جك فردور، مجری علامت، سام، جراجد، اقامتگاه شیطان و غیره را نام برد. بزرگترین تولید كننده ی محصولات آموزشی زبان با بیش از 20 عنوان از قبیل American Headway Ture toLife New interchana و انجام پروژه های متعد برای شركت ها و موسسات مختلف در حال حاضر این شركت نام تجاری آریانا با بیش ار 80 عنوان محصول در بازار ایران به عنوان یكی از قطب های تهیه و تولید CD های آموزشی و تفریحی و فرهنگی شناخته شده است.

فعالیتهای این شركت:

فیفا 2004 به همره برتر ایران، تیم ملی ایران، همواره با چهره واقعی بیشتر بازیكنان ایرانی و …..

فیفا 2003 فارسی با گزارشگری عادل فردوسی پور به همراه تیم ملی ایران، لیگ برتر ایران جام باشگاه های آسیا، جام باشگاه های اروپا، مفسر ورزشی، اسامی بازیكنان ایرانی، تاریخچه تیمهای معتبر اروپایی و ….

مجموعه سه بازی معروف، اكشن و پر فروش علیات جهانی، فرمانده جنگ و سام ماجراجو كه تمامی آنها در این مجموعه گرد آوری شده اند و با امكانات فارسی اضافه شده لذت بیشتری خواهید برد.

دو بازی مهیج 12 كماندو و مجموعه تمامی ترسها در یك بسته ……

تدوین ومیكس فیلمها، وارد نمودن تصاویر ساكن و كلیپ های رنگ در پروژه برش كلیپ اجرا تنظیمات افكت ها روی هم نهادگی Overlay تیتراژ فیلم، افزودن ، ضبط، میكس وتنظیم صدا آموزش كلیه منوها و میانبرها در برنامه، آموزش برنامه DVDe factory انجام عملیات رایت و تكثیر و تبدیل فیلم ها و ….

آشنانی با محیط كاری سازماندهی و ویرایش كلیپها، كار با پروژه ها، تدوین برنامه های ویدئویی اعمال كلیپها و كار با كلیپها، آشنایی با كلید ها افزودن صدا و فیلتر ها و انیمیشن،‌استفاده از جلوه های ویژه، تلفیق كلیپها، حركت و بكارگیری آن استفاده از كنترل رنگها، زندگی بخشیدن به كلیپها.

گرد آوری كلیپهای ویدئویی، ویرایش كلیپها در پنجره Time Line انجام یك ویرایش Rolling به كار بردن ترنزیشن ها، دگرگون سازی شكل یك كلیپ حركت دادن یك كلیپ ساخت Title تیتر سازی كار با Audio Mixer روش اعمال كردن یك افكت و به همراه سی دی آموزش نرم افزار Holywood FX

گزارش كار آموزی

گزارش كارآموزی:من از دوره ی كار آموزی تجربه های بسیاری كسب نمودم. در ابتدا كه وارد شركت شدم مدرس كارآموزی من با اندك صحبتی با من كرد فعالیتی را كه من می بایست درشركت استفاده می نمودم را برای من توضیح داد. در این شركت من از دویست وچهل ساعت زمانی كه برای كار آموزی داشتم بیشترین وقت خود ر ا صرف یادگیری برنامه ی Flash Mx نیز كردم. و همچنین تولید صفحات بسیار كوچك از Flash ، در دانشكده ی خود نیز قبلاً با برنامه ی فلش آشنا بودیم. در ابتدا فكر می كردم كه من آشنایی نسبتاً كاملی از این برنامه دارم. اما بعد از گذشت زمان و با آشنایی بیشتر من با برنامه ی فلش در این شركت متوجه شدم كه بسیاری از نكاتی را كه در واقع در میانه ی كار بسیار حائز اهمیت می باشند را نیز فرا نگرفته ام. نكات بسیار ریزی كه شاید قابل اهمیت به نظر نمی رسید، با بی توجهی به این نكته كار جالبی و جذابیت خود را از دست می داد در كل در 2 هفته ی اول كار، كه من كار خود را از ساعت 10 صبح آغاز و تا 5 بعدازظهر همزمان با ساعت تعطیلی شركت ادامه می دادم یادگیری با سرفصل ها و نكات مهم درفلش بود. مثلا یاد گرفتم كه چگونه در یك كار فلش می تومان از عكس یا لگو یا هراسمی دیگر استفاده نمود. همچنین بطور كامل طرز استفاد از تمام ابزارها و استفاده ی به موقع از آنها را نیز فرا گرفتم. نا گفته نماند كه من در حاشیه ی كار خودم یعنی یادگیری و ایجاد صفحات كوچك فلش، كارهای كوكی از برنامه ی Photoshop را انجام می دادم. برای مثال ترمیم و باز سازی عكس ها و صفحاتی كه این شركت با جمع آوری آنها به تولید و پخش CD های آموزشی و تفریحی می پرداختند. و كارهای بسیار كوچك دیگر كه می توانند از فعالیت های من در این شركت به حساب آیند. من در این شركت استفاده از برنامه ی فلش توانستم تعدادی از صفحات فلش ایجاد كنم كه در بسیاری از آنها لگوی این شركت یعنی آریانا (ariana) استفاده نمودم و همچنین در پروژه ی آفرم در این شركت. از 2 لگوی (aniana) آریانا و امین (amin) استفاده نمودم و با تلفیق این 2 لگو و ایجاد پس زمینه های و استفاده از آلمان هایی نیز توانستم صفحه ای كوچك از فلش ایجاد كنم .

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” گزارش كارآموزی در شركت كامپیوتری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – گزارش كارآموزی در شركت كامپیوتری – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
گزارش کاراموزی در شركت كامپیوتری;کاراموزی در شركت كامپیوتری;کارورزی در شركت كامپیوتری;دانلود گزارش کارآموزی در شركت كامپیوتری;شركت كامپیوتری;شركت; كامپیوتر

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *