10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه 14 صفحه + doc

كار تیمی مثل ساختن یا شكستن یك وضعیت است، شاید شما كمك به ساختن آن كنید و گرنه نقص در آن شما را شكست خواهد داد» از كریس آ هیات هدف گردآوری یك تیم بدست آوردن هدفهای بزرگتر (رسیدن به آن اهداف) بیشتر از آنچه بری افراد بصورت منفرد و تك تك قابل بدست آوردن می‌باشد هدف و مقصود یك تیم به انجام رساندن،‌ به نتیجه رسیدن و نایل آمدن به پیروزی در محل كار یا

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 14

حجم فایل: 12 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه:

كار تیمی مثل ساختن یا شكستن یك وضعیت است، شاید شما كمك به ساختن آن كنید و گرنه نقص در آن شما را شكست خواهد داد» از كریس. آ. هیات

هدف گردآوری یك تیم بدست آوردن هدفهای بزرگتر (رسیدن به آن اهداف) بیشتر از آنچه بری افراد بصورت منفرد و تك تك قابل بدست آوردن می‌باشد. هدف و مقصود یك تیم به انجام رساندن،‌ به نتیجه رسیدن و نایل آمدن به پیروزی در محل كار یا بازار می‌باشد.

بهترین مدیران كسانی هستند كه می‌توانند گرد هم آیند و این گردهمایی تك تك افراد در گروه آنها را در قالب تیم در می ‌آورد. اینجا 10 كلید متفاوت برای شكل دادن افرادتان در یك گروه مولد و كارآمد و فعال در یك تیم ارائه می‌شود:

1- ادراكیات: در یك گروه، اعضا ممكن است فكر كنند در یك گروه برای فقط مقاصد اداری و اجرایی گرد هم آمده‌اند و افراد ممكن است بر روی هدف با یكدیگر اختلاف داشته باشند. در یك تیم اعضا استقلال خود را می شناسند و ادراكی از اهداف شخصی و اهداف تبم دارند كه ایندو در بهترین وضعیت با حمایت دو طرفه بدست می‌آیند همچنین وقت، سر مسائل بیهوده و سطحی و یا استفاده شخصی با استفاده از هزینه‌های دیگران از بین می‌رود.

2- مالكیت: در یك گروه اعضا گرایش به تمركز بر روی خودشان دارند زیرا آنها بطور كافی در برنامه‌ریزی برای اهداف واحد درگیر نشده‌اند (دخالت داده نشده‌اند). آنها بطور ساده‌ای مثل یك فرد اجاره شده وارد عمل خود می‌شوند (احساس مسئولیت زیادی ندارند). در یك تیم اعضا یك احساس مالكیتی در شغل خود و برای واحد دارند زیرا آنها معتقد به ارزشهایی هستند كه اساس و پایة اهداف می‌باشند كه آنها كمك در به انجام رساندن آن دارند.

3- خلاقیت‌ و همكاری: در یك گروه اعضا كاری را انجام میدهند كه به آنها گفته شده است به جای اینكه از آنها سوال شود بهترین رویكرد را برای انجام كاری انتخاب كنند. در این روش ارائه پیشنهادات و خلاقیت تقویت نمی‌شوند.

در یك تیم اعضا در موفقیت سازمان همكاری دارند بوسیلة بكار گرفتن استعدادهای خاص خود همچنین دانش و خلاقیت خود برای رسیدن به هدف.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
تیم;گروه;تفاوت بین تیم و گروه

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *