آشنایی با پروتكل FTP 17 صفحه + doc

امروزه از پروتكل های متعددی در شبكه های كامپیوتری استفاده می گردد كه صرفا تعداد اندكی از آنان به منظور انتقال داده طراحی و پیاده سازی شده اند

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 17

حجم فایل: 20 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

آشنایی با پروتكل FTP

امروزه از پروتكل های متعددی در شبكه های كامپیوتری استفاده می گردد كه صرفا” تعداد اندكی از آنان به منظور انتقال داده طراحی و پیاده سازی شده اند . اینترنت نیز به عنوان یك شبكه گسترده از این قاعده مستثنی نبوده و در این رابطه از پروتكل های متعددی استفاده می شود.
برای بسیاری از كاربران اینترنت همه چیز محدود به وب و پروتكل مرتبط با آن یعنی HTTP است ، در صورتی كه در این عرصه از پروتكل های متعدد دیگری نیز استفاده می گردد. FTP نمونه ای در این زمینه است .

پروتكل FTP چیست ؟
تصویر اولیه اینترنت در ذهن بسیاری از كاربران، استفاده از منابع اطلاعاتی و حركت از سایتی به سایت دیگر است و شاید به همین دلیل باشد كه اینترنت در طی سالیان اخیر به سرعت رشد و متداول شده است . بسیاری از كارشناسان این عرصه اعتقاد دارند كه اینترنت گسترش و عمومیت خود را مدیون سرویس وب می باشد ………………………….

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آشنایی با پروتكل FTP ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آشنایی با پروتكل FTP – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود رایگان مقاله آشنایی با پروتكل FTP ;دانلود رایگان تحقیق آشنایی با پروتكل FTP ;دانلود رایگان پژوهش آشنایی با پروتكل FTP ;دانلود مقاله آشنایی با پروتكل FTP ;دانلود و خرید مقاله آشنایی با پروتكل FTP ;دانلود و خرید تحقیق آشنایی با پروتكل FTP ;خرید و دانلود مقاله آشنایی با پروتكل FTP ;خرید مقاله آشنایی با پروتكل FTP

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *