بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان 38 صفحه + doc

پیش گفتار پروژة دستگاه بار كد خوان محصول تحقیق چندین ماهه بوده كه در این مسیر از منابع و مأخذهای مختلف در زمینة باركد خوانی و ارسال آن به پورت سریال PC بهره جستم

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 38

حجم فایل: 33 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان

پیش گفتار :

پروژة دستگاه بار كد خوان محصول تحقیق چندین ماهه بوده كه در این مسیر از منابع و مأخذهای مختلف در زمینة باركد خوانی و ارسال آن به پورت سریال PC بهره جستم .

لازم به ذكر این نكته است كه مطلوب نظر اینجانب استفاده از باكس رفلكسی باركد خوان بود ولی به دلیل یافت نشدن این باكس بنده را بر آن داشت كه به جای استفاده از روش انعكاسی از روش عبوری استفاده نمایم .

كه این روش مستلزم آن بود كه كارت را نیز اینجانب تعریف نمایم. كه توضیحات لازم در ادامه ارایه خواهد شد.

ـ هدف كلی ساخت:

می دانیم امروزه دنیای الكترونیك روند رو به رشد سریعی را می پیماید كه در مقایسه با گدشته غیر قابل وصف است. در این پیمایش سرعت ارسال و دریافت اطلاعات نقش بسزایی دارد و افكار متخصصین را كاملاً به خود مشغول كرده تا مسأله زمان را به حداقل رسانده و نرخ ارسال و دریافت داده ها را تا نهایت ممكن بالا ببرند.

اینك با پی بردن به اهمیت این مسأله ما نیز در جهت تحقق نیل به این هدف دستگاه باركد خوان را طراحی نموده و یك نمونه عملی آنرا ساختیم. این دستگاه همچنان كه از نامش پیداست قادر به خواندن باركد و ارسال آن به پورت سریال PC است.

كه با قرار گرفتن كارت در بین فرستنده ـ گیرنده نوری خطوط سیاه و سفید trace می شوند و كد این كارت استخراج می شود و از طریق پورت سریال به PC منتقل می شود.

قسمت عمده و مهم طراحی و ساخت این دستگاه، میكروكنترلر 8051 است .

كه در بخشهای آینده به توضیح این مسأله می پردازیم.

فهرست:
ـ پیش گفتار

ـ هدف كلی ساخت

ـ توضیح میكرو كنترلر 8051

ـ شرح سخت افزار سیستم

ـ شرح IC MAX 232

ـ شرح استاندارد RS 232

ـ توضیح برنامه نرم افزاری

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود و خرید مقاله بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان;خرید مقاله بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان;دانلود رایگان مقاله بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان;خرید و دانلود مقاله بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان;دانلود رایگان تحقیق بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان;دانلودرایگان پژوهش بررسی چگونگی عملکرد سیستم بارکد خوان

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *