دانلود پژوهش تاسیسات حرارت و برودتی 99 ص 119 صفحه + zip

دانلود پروژة تأسیسات حرارت و برودتی 99 ص تحقیق پروژة تأسیسات حرارت و برودتی 99 ص مقاله پروژة تأسیسات حرارت و برودتی 99 ص پروژة تأسیسات حرارت و برودتی 99 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 119

حجم فایل: 511 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 119 صفحه

ساختمانی در تهران به صورت دو آپارتمان شمالی و جنوبی وجود دارد كه مختصات آن به تشریح زیر می باشد – در پنج طبقه 6 طبقة مسكونی هشت واحد و طبقة همكف پیلدت است : 1-دیوارهای بیرونی – از آجر فشاری با آجر نما از یك طرف و گچ كاری داخلی .
2-دیوارهای داخلی – از آجر فشاری با گچ كاری از دو طرف .
3-پنجره تك شیشه ای معمولی ، پنجره های توالت ، حمام ، راهپله پنجره بالكن واحد جنوبی پنجره بالكن واحد شمالی پنجره های اطاق ها -پنجره با دو لایة شیشه ای با فاصله 4-در اتاق ها در تمام چوبی بضخامت به ابعاد در ورودی راهرو تمام چوبی با ابعاد درهای بالكن در فلزی با كتپة شیشه ای به ابعاد 5-سقف طبقة آخر شامل آسفالت و قیرگونی پوك نخالهه و ماسه سیمان از خارج و گچ كاری از داخل و بتن به ضخامت 6-سقف طبقات ( پارتیشن داخلی ) شامل سرامیك و ملات ماسه و سیمان و پوك نخاله از یك طرف و گچ كاری از طرف دیگر بتن 7-كف طبقة اول بتن شامل سرامیك ملات ماسه و سیمان پوكة نخاله از داخل و گچ كاری از خارج 8-ارتفاع كف تا سقف و ارتفاع كف تا كف فصل یك محاسبات بار گرمایش و تاسیسات حرارت مركزی تعیین ضرایب انتقال حرارت جدارها : 1-دیوارهای خارجی : گچ كاری از داخل آجر فشاری و آجر نما ا یك طرف .
2-دیوارهای داخلی : گچ كاری از دو طرف آجر فشاری 3-پنجرة تك شیشه ای معمولی 4-دربها : در اتاق ها در تمام چوبی به ضخامت در ورودی راهرو و تمام چوبی دربهای بالكن ، در فلزی با كفیة شیشه ای 5-سقف طبقة آخر ( پشت بام ) بتن به ضخامت 25 سانتی متر آسفالت ، قیر گونی ، پوكه ، نخاله ، ماسه و سیمان از خارج و گچ كاری از داخل 6-سقف طبقات ( پلرتیشن داخلی ) بتن به ضخامت 25 سانتی متر سرامی ، ملات ، ماسه ، سیمان پوكه و نخاله از یك طرف و گچ كاری از داخل .
بعنوان كف –1 بعنوان سقف –2 7-كف طبقة اول ( سقف پیلوت ) : بتن به ضخامت 25 سانتی متر سرامیك ، ملات ، ماسه ، سیمان ، پوكه و نخاله از داخل و گچ كاری از خارج .
شرایط طرح : شرایط طرح عبارت است از دما و رطوبتی كه محاسبات بار حرارتی ساختمان بر مبنای آنها صورت می گیرد و شامل مفاهیم زیر است .
1-دمای طرح خارج : دمای طرح خارج عبارت است از میانگین حداقل دمای خارج در زمستان كه توس سازمان هواشناسی طی چند سال ثبت گردیده است .
البته ممكن است در بعضی از روزهای زمستان دما از دمای میانگین پایین تر رود ولی انجام محاسبات بر اساس شرایطی كه بندرت اتفاق می افتد موجب افزایش غیر ضروری ظرفیت دستگاه های گرم كننده خواهد شد .
شهر زمستان عرض جغرافیایی درجه ارتفاع از سطح دریا دمای خشك تهران 22 35 4000 2-دمای طرح داخل : شرایط طرح داخل از نظر دما و رطوبت نسبی در ساختمان های مسكونی و تجاری بر پایة شرایط آسایش انسان درنظر گرفته می شود در تعیین شرایط طرح داخلدر ساختمان های مسكونی و تجاری علاوه بر توجه به احساس راحتی ساكنینش باید دقت نمود كه تغییر شرایط طرح در بخش های مختلف ساختمان نسبت به یك دیگر یا نسبت به هدای خارج بصورت ملاین و تدریجی صورت گیرد تا بر روی سلامتی انسان زیان بخش نداشته باشد .
تعیین دمای فضای گرم شده ( توالت و راه پله ) :

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود پژوهش تاسیسات حرارت و برودتی 99 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود پژوهش تاسیسات حرارت و برودتی 99 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود پژوهش تاسیسات حرارت و برودتی 99 ص;تحقیق پژوهش تاسیسات حرارت و برودتی 99 ص;مقاله پژوهش تاسیسات حرارت و برودتی 99 ص;پژوهش تاسیسات حرارت و برودتی 99 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *